Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán lány és Bak fiú....

Oroszlán lány és Bak fiú. Milyen kapcsolat lehet belőle?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát.... Ezt a két állatot nem lehet keresztezni, ne is kísérletezz vele, csúnya vége lenne!!
2011. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát az oroszlán szereti megenni,a bak macskát,bak kecskét... :)
2011. okt. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem rossz:) midnketten egy kcisit visszafogottabbak. Éppenséggel nem rátnják a másiakt örültségbe, habár lehet kicsit unalmas ez

a kapcsolat.

2011. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tom Benko ***** válasza:
47%

Hát, a bak nem lehet, csak fiú, ezt felesleges volt kiírni. A kérdésed helyesen: "Nőstény oroszlán és egy (milyen állatról van szó?)bak. Milyen kapcsolat lehet belőle?"

Az oroszlánoknál meg a nőstények a vadászok, úgyhogy leginkább vérengzés. Bár ha baknyúl, akkor csak két falat. A bakkecske is megdöfheti az oroszlánt, bár nem hiszem, hogy különösebben zavarná. Ellenben a zsiráfbak akár meg is ölheti.

2011. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Kérdésre normálisan válaszolva a bak zárkózott visszafogott és ez nem igazán jó az oroszlán temperamentumos természetéhez. Lehet jó a kapcsolat de a bak nem szereti a túlzott pörgést.
2011. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Én pont az ellenkezőjét hallottam erről, jól kiegészítik egymást, jó társakká válhatnak. A bak célratörő, tudatos, de visszafogott. Az oroszlán hangos, szeret középpontba lenni, de támogató, egy jó barát. Teljesen mások, de az ellentétek vonzzák egymást. És pont ezért jó párosítás. Ki kell próbálni.
2011. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
aki igy közelit egy kepcsolat döntéséhez az elég gyáva és tapasztalatlan. menj tegyél probát és éld az életet ne a "zoologusokat" kérdezd. rövid az élet ne hagyd ki a lehetőséget a tapasztalat szerzésre.
2011. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Győzike - Bea, de most komolyan... az életben nem nyerő páros.

Az Oroszlán szereti a társaságot, az összejöveteleket, a pompát és a csillogást, pörgős, nagyvonalú, szinte mindenben a Bak ellentéte, mert ő többnyire spórol, tartalékol, nehezen ad ki bármire, ez sok problémát generál. A Bak nehezen oldódik, állandóan görcsöl valamin, nagyon komolyan vesz mindent, munkamániás, sértődékeny és magasak az elvárásai, de mindent megad annak, akit szeret. Az Oroszlán meg lángolva szeret, ezzel nem tud mit kezdeni.


Működhet, ha mindkét fél enged magából és alkalmazkodik, de ez hosszú távon nem fog menni.

Baráti kapcsolatnak sem a legjobb, nincs bennük sok közös.

2011. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azért nem jönne össze velem, mert oroszlán vagyok, és az nem illik az ő csillagjegyéhez, annak úgy is kell.. Én teljességgel az ellentéte vagyok annak, amit az idióta horoszkópok "rólam" írnak. Ne a horoszkóp irányítsa már az életedet!!!
2011. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!