Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika nő szakítás?? Könnyen megy?

Bika nő szakítás?? Könnyen megy?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 21:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nem hiszek ebben a horoszkópos dologban, hogy ha valaki ilyen vagy olyan csillgajegyű, akkor mindenképp illik rá a leírás. Szóval abból, hogy bika még nem derül ki, hogy milyen a személyisége, és hogy viseli a szakítást.
2022. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A bikák nagyon nehezen engednek el bármit. Bika nő vagyok, az elengedés nagyon nehezen megy. Kidobni sem szeretek semmit, akkor is ha már nincs rá szükségem, egyszerűen sajnálom. Emberektől meg végképp nagyon nehezen megy az elválás.
2022. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van Bika ismerősöm és láttam, hogy mennyire kikészítette a szakítás. Mondjuk oké, a pasi megcsalta és kamuzott neki összevissza. Én viszont Nyilasként kib...tam volna a p...ba a palit és még aznap mentem volna vadászni szerintem. :)
2022. ápr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na itt vagyok én rögtön ellenpéldaként a 2-esre: én is bika vagyok, gond nélkül kihajítok bármit, amire nincs szükségem, szóval ez a "nehezen engednek el bármit" meg is dőlt.


Pont olyan egy bikával szakítani, mint bárki mással.


Az emberek személyisége jóval bonyolultabb annál, minthogy csak a születése időpontjában fennálló csillagállásból messzemenő következtetéseket lehessen levonni.

2022. ápr. 10. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!