Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók jól kijöttök az...

Skorpiók jól kijöttök az oroszlánnal?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük.

Nem a legmélyebb es legbensőségesebb a kapcsolatom velük, de jól kijövünk, meg tudjuk találni a közös hangot.

2022. ápr. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én néha nem igazán jövök ki velük. De ez is nagyon hangulatomtól és embertől is függ.
2022. ápr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, az exem oroszlán volt, 7 évig voltunk együtt
2022. ápr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Oroszlánként élete szerelme egy Skorpió volt.

Több évig éltem vele,aztán ő szakított..

2022. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én oroszlán vagyok az apám skorpió:D
2022. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük, teljesen jól kijövünk.
2022. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kijövök velük, engem a kosok borítanak ki a random kirohanásaikkal, támadó hangnemükkel. Ha az oroszlánnak nem bántják az egóját, akkor jó arc, jó barát.
2022. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

So-so.

Ismerek olyan oroszlánt, aki nagyon kedves, és nagy szíve van, mindig ad. Tudja a saját erősségeit és tehetségeit és azokat nem fél kimutatni a világnak, nem fél használnk és adni belőle. Ugyanezeket az értékeket és tehetséget másokban meg tudja látni, mindenkiben lát valami értéket, valamit amivel a másik is adhat, és erre felhívja a másik figyelmét.

De, ismerek olyan oroszlant is, aki tenyleg úgy viselkedik, mintha ő lenne a világ közepe, és ezt mindenki tudomására akarja hozni. Ha esetleg rá mersz mutatni bármilyen hibájára, nem azért hogy kötekedj, hanem mert hülyeséget csinál, es halad a fal felé, akkor hogy merészeled, hiszen benne nincs hiba, vagy ha van is, arról akkor sem beszélünk, és nem illik rámutatni.

A világnak a lehető legjobb képet akarja magáról mutatni, privátban meg kiderül, hogy nem minden arany ami fénylik, de privátban fogadják el úgy ahogy van, mert neki mindent lehet, és a hibái bocsáttassanak meg automatikusan. Ha valahogy dönt, akkor úgy döntött, vegyék tudomásul, hogy másra milyen hatással van, az mindegy, neki ez jár.

Kicsit nekem ezek az utóbbi hajlamok (amik nem minden oroszlán esetében jelentkeznek!!!) olyannak mutatják, mintha valami elkényeztetett arisztokrata lenne, akinek gyerekkorától fogva minden az ölébe hullt, és mások lesték a kívánságait, hogy azokat mikor lehessen teljesíteni.

De meg egyszer szeretnem hangsúlyozni, hogy az utóbbiakkal nem minden oroszlán esetében találkoztam. Viszont amikor ott voltak, ha a nap nem is az oroszlanban volt, MINIMUM 1 szemelyes bolygó igen.

2022. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Cubina ***** válasza:
100%

Én azért nem jövök ki az oroszlánokkal, mert folyamatosan le akarnak dominálni. Állandóan az erőfitogtatás, meg hogy oroszlán, a király, ő dominál...

Engem ne domináljon le senki, ha nem tudják elviselni, hogy nálam az egyenlőség működik, akkor takarodjanak. Nem értem, miért próbálják magukat többnek láttatni, engem és másokat meg kevesebbnek.


Én a nyugodtabb fajta Skorpió vagyok, de az ilyen „Ki, ha én nem" viselkedéstől idegrohamot kapok. És még az igazságtalanságtól, erőszaktól és hazugságtól is. :D

2022. ápr. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem volt oroszlán barátnőm, jól elvoltunk, csak túlzásba vitte a féltékenykedést és túlzottan az agyára ment. Később kezdődött, hogy turkált az üzeneteim között és itt vágta el magát nálam. Ja meg azt nagyon túlzásba vitte, hogy havi szinten szinte mindíg elkezdett valami felett hisztizni (szinte már szokás szinten), ami vagy annyire jelentéktelen volt, hogy szóra sem volt érdemes, vagy ha pedig engem kezdett el piszkálni, akkor keményen megmondtam a magamét. Ezek lehetnek neveltetésből származó berögződések is, de amúgy nagyon szép kapcsolatunk volt.
2022. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!