Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki figyelembe...

Van itt olyan aki figyelembe vette a horoszkópot gyerek vállalásnál? Aki nem jön ki a gyerekkel azért mert nem passzol a horoszkópjuk?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én asztrológus vagyok és az asztrológia a mindenem, de én sem foglalkoznék ezzel, ha gyereket szeretnék. Párkapcsolatban is direkt nem nézem meg előre az ábráját a páromnak, csak pár hónap után, amikor már ismerem.
2022. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez cuki lenne, nem? Pl. minden évben csak márciusban van babaproject, mert azt akarom, hogy nyilas legyen a gyerekem :))))
2022. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
#2 nekem van olyan ismerősöm, akinek a 4 gyerekéből háromnak ugyanazon hónap ugyanazon felében van a születésnapja! :) Szoktunk nevetni rajtuk, hogy abban a családban évente csak egy 2 hetes periódus a párzási időszak :)) De állítása szerint teljesen véletlenül alakult így.
2022. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyi kitételem volt, hogy csak kos ne legyen… iszonyat rossz tapasztaltok több személlyel is családon belül hosszú évekig.

Volt is pánik amikor meg akart születni 28 hetesen március végén meg 30 hetesen április elején :D De ha ennyire minden áron koraszülött akar lenni akkor holnaptól már jöhet :’D

2022. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutott sose. :D Azért itt is el lehet számolni, mert lehet az a baba kora szülött is meg késő szülött is. :)
2022. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
4# csak szólok, hogy egy bika gyerek rohadt makacs és hisztis tud lenni...
2022. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
En csak mérleget nem akarnék, az a legrosszabb.. saját magunknak ártunk, úgyhogy sem év végén sem év elején nem terveznék az tuti
2022. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 én szűz jegyű vagyok ahogy a párom is, velünk sokkal inkább kompatibilis a bika mint egy fejjel a falnak kos. Bikákkal pedig csak pozitív tapasztalataim vannak. De még bikaként is koraszülött lenne, tehát ikrek lesz valószínűleg ha nem igyekszik ki annyira, ami szintén nem a legjobb nekünk, de csak a kost zártuk ki mindenáron.
2022. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2 kos gyerek van a családba, világi cukik.... Nem ezen múlik.. Egy ikrek is lehet olyan, mint számodra egy kos..
2022. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megkeserítette az életemet 2 kos, úgyhogy már csak olyan csak azért sem-ből is döntöttünk így. Ismertem tündéri kos gyereket ahol bébisztitterkedtem, párom unokaöccse meg egy pokoli ikrek, de a lényeg, hogy kos már biztos, hogy nem lesz és véletlenül sem lesz egyikkel sem egy napon a születésnapja.
2022. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!