Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit kedveltek a Vízöntőkben?

Mit kedveltek a Vízöntőkben?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, nagyon sokan kedvelik őket. Mi miatt van ez szerintetek? Miért népszerűbbek, mint más csillagjegyek?

2022. ápr. 20. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Semmit. Legutálatosabb emberek akikkel eddig találkoztam, mind vízöntők voltak.
2022. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%

Liberális

Nyitott gondolkodású

Végtelen elfogadó

Szabad szellemű

Érzelmes

Értelmes

2022. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem vagyok utálatos kedves #1. Nem kell általánosítani
2022. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem népszerűbbek, én pl nem bírom őket. Különcködnek, feltűnősködnek... Engem ettől a hideg ráz.
2022. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kegyetlenül őszinték és megmondják, ha szerintük valami szar. Van egy stílusuk az biztos, de ha valaki ehhez hozzá tud szokni akkor nagyon szerethetőek tudnak lenni =)
2022. ápr. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, hogy nem lógnak a nyakamon. Tisztelik mások határait és békén hagynak, amikor egyedül vagy mással szeretnék lenni. Illetve tisztelik mindenki egyéniségét és ritkán általánosítanak.
2022. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Az alap tiszteletet mindig megadja, és mástól is azt várja el hogy így működjön - tehát hogy neki is megadják az alap tiszteletet, úgy ahogy ő is másnak. Számomra ez egy nagyon is fair hozzáállás valahol én is így működök.

Plusz barátságosan közeledő, nyitott áll hozzá mindenhez, és nagyon jókat lehet velük beszélgetni majdnem bármiről. Toleráns, nem ő lesz az, aki a másik embert valami furcsasága miatt kirekeszti, vagy gúnyolja vagy sugdolózik a háta mögött.

Ugyanazt a szabadságot, amire neki szüksége van megadja másnak is.

2022. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A vízöntő az egyetlen legjobb jegy a levegő elemben.

Stabil, átgondolt, elővigyázatos és erős.

Én mérleg jegyű vagyok, de inkább lennék vízöntő, ha lehetne választanom, de a levegő elemmel nincs bajom. 🙂

2022. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kreatívak és újító-formabontó ötleteik vannak.
2022. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy elfogadóak és egyenesek.Nem pletykálnak,hanem elsősorban valóban beszélgetnek.Okosak.Nagyon.Én kedvelem a ridegséget is bennük,mert manapság valahogy kell tudni védekezni a rengeteg rosszindulatú,gonosz emberrel szemben.Nem utolsó sorban azt gondolom,ők azok,akik valóban nagyszabású változásokat tudnának elérni a világban,ha támogatnák őket.
2023. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!