Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki hisz az ezotériában,...

Aki hisz az ezotériában, milyen tipikus rossz tulajdonságai vannak a nyilas nőknek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 20:42
 1/9 anonim válasza:
94%
Nagyon önnáló, nem fogad el segítséget még akkor sem ha bele gebed a dolgokba. Nem tud igazán semmihez és senkihez kötődni. Persze saját gyerek az isten és mindennél fontosabb. Tigris anya mondhatni. Nagyon őszinte, és gyorsabban jár az esze mint másnak ezért sokszor nem értik.
2022. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
első, bingó! :D
2022. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nyilas no vagyok

Nagyon is szorosan tudok kotodi. Es nem isten a gyerek. Inkabb egyenrangu partner akinek az igenyeit figyelembe veszem a korlatai kozott.


Rossz tulajdonsagom h nagyon heves tudok lenni vitaban szexben barmiben. Ez sokakat zavar. Tul oszinte. Ami a szivemen a szamon! Szexben nagyon nyitott szinte nincs yan amit nem elveznek, nem gond beszelnem rola es nagyon tudatos vagyok benne. Ranezesre azt mondod nem vagyok kepes mely erzesekre. Holott csak annyi h nem feltetlen ugy mutatom meg ahogy elvarod.

Nem vagyok feltekeny es nem lelet korlatozni. A korlataimat magam allitom fel! Ezen senki nem tud valtoztatni! Imadom a szabadsagot - ezt rosszul turik a pasik. Jobban azeretem a ferfiak tarsasagat - ezt is 🙂

2022. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszaitokat!
2022. ápr. 23. 21:30
 5/9 anonim válasza:
33%
Szeretik Hitlert, Szálasit, népírtást követnek el, elítéli őket a népbíróság, stb.
2022. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Nyilas vagyok. Rendkívül erősen tudok kötődni. A gyerek meg olyannyira fontos, hogy az ország egyik legveszekedettebb childfreeje vagyok :D
2022. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amiket en tapasztaltam a nyilas nokrol, hogy inkabb fuggetlenek, es a csaladot nem mint csalad hanem inkabb hozzakozelallok barati tarsasagakent tekint:) Szerintem az egyik legsokoldalubb jegy, konnyen beilleszkedik, rugalmas tarsasagi ember, az illeto tobbi allasatol is fugg de az en tapasztalatom az a nyilas nokkel hogy sok esetben, nagykepuek abban a formaban hogy mindenbe beleszolnak, mikozben az adott temaban nem eppen szakertok- csak ugy gondoljak - a sajat hazuk tajan pedig epp lenne eleg lom eltakaritani.


- haragtartoak!:)

2022. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nyilas vagyok, testvérem is az, az ismeretségi körömben is vannak nyilas nők. Hát nem vagyunk egyformák. Ez így nem igaz, hogy egy jegy képviselőinek hasonló tulajdonsagokkal kellene bírni
2022. ápr. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nyilas nő vagyok, iszonyatosan akaratos vagyok. Amit kitalálok azt azonnal akarom. Viszont rossz tulajdonságom, hogy hosszútávon semmi sem tartja fent az érdeklődésem. Amibe belekezdek általában sosem fejezem be, mert megunom.

Eléggé nárcisztikusnak mondanám magam. Jó emberismerő vagyok, szeretem a társaságot, azt viszont nem tudom elviselni ha valaki igazságtalan. Kapcsolatban nagyon ragaszkodó és féltékeny típus vagyok.

Lobbanékonynak és hangosnak mondanám magam, szeretek a középpontban lenni.

2022. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!