Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán a horoszkópom de még...

Oroszlán a horoszkópom de még sincsenek tipikus oroszlán "tulajdonságaim". Mért van ez?

Figyelt kérdés
Az oroszlán jegy végén születtem. Zárkózott vagyok és kevés az önbizalmam. Miért van ez?
2011. máj. 7. 11:57
 1/8 anonim válasza:
az aszcendens miatt
2011. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is ugyanez vagyok... pedig én aztán augusztus 10-én születtem,szóval teljesen a jegy közepében vagyok. :D Én ezt azzal szoktam magyarázni hogy biztos ez nem én vagyok,és majd leszek önmagam,mivel most leszek 17 Bár amúgy is... ez csak egy jegy... ez nem szabhatja meg hogy most legyek önző meg egoista...
2011. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az aszcendens és a bolygók elhelyezkedése miatt a radixodban. Nem tudod pontosan hány órakor születtél?
2011. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
21.-én reggel 7órakkor
2011. máj. 7. 12:25
 5/8 BlackSword ***** válasza:
27%
Mert az egész horoszkóp kamu... Vannak az ismeretségi körömben ikrek (nem csillagjegy) és teljesen eltérő mentalitásúak... Akkor ez miért van, pedig vagy 5 perc van kettejük között... És egyezik minden azsztromszlagjuk... naa???
2011. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Általában ilyenek az oroszlánok, de előfordul hogy valakire nem stimmel a horoszkópja.


Legjellemzőbb tulajdonságai: jó szívű, szeretetre méltó, aki mindig ügyel arra, hogy valamiben a többiek fölé kerekedjen. Általában békés és nagylelkű, de hajlamos a dühkitörésekre, amikor nem nézi, hová csap, és azokat is megbántja, akikre nem is haragszik. Királyi megjelenése tekintélyt követel, ugyanis nemcsak a külsőségekben, hanem gesztusaiban, megnyilvánulásaiban is demonstrálni akarja, hogy több, mint a környezete. Lelkesedése magával ragadja a környezetét is, sokan szívesen utánozzák. Szereti a játékot, a szórakozást, szüksége van a társaságra, a "közönségre". (Talán ezért is található oly sok Oroszlán-szülött a színészek között.) Alattomos, kicsinyes dolgokra képtelen. Ha támad, csak szemtől szemben teszi, és ezt várja el a világtól is. Versengő szelleme nemcsak a sportban nyilvánul meg, hanem az élet minden területén, így persze a szerencsejátékokban is. A legtöbb szenvedélyes kártyás, lóverseny-látogató vagy totózó Oroszlán jegyű. Alapvetően hiú, így nagyon szereti, ha dicsérik és csodálják. Ezt a csodálatot igyekszik nap mint nap kivívni magának. Gyakran fordul meg a szoláriumban, hogy a bőre napbarnított és ragyogóan szép legyen. Edzőterembe jár, hogy tökéletes alakját minél tovább megőrizhesse, és sörényszerű haját a legjobb fodrászok fésülik. Egészséges exhibicionizmusa az öltözködésében is tetten érhető. Ruhái mindig kiemelik alakját, tükrözik jó ízlését. Egész megjelenése eleganciát sugároz. Szereti az élénk színeket, a látványos kiegészítőket, a hosszú sálat, a széles karimájú kalapot és férfi létére szívesen visel ékszert, gyűrűt, nyak- és karláncot is.

2011. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szűz aszcendensed van:


Csendes és zárkózott személyiséged által nagyon hatékony vagy. Mindig mindent az irányításod alatt tartasz. Mivel a többi jegy ezt könnyen kihasználja, gyakran munkamániássá válsz. Önzetlen vagy és áthat a szolgálat ösztöne, így mindig jól teljesítesz. Szereted, ha minden a helyén van, de ennek megvan az ára. Kritikus személyiség is tudsz lenni, aki nem tűri a sikertelenséget. Ám a túlzott aggodalmaskodás idegkimerültséghez vezethet.

A Szűz a földjegy természetes érzékisége, valamint a veleszületett tisztasági vágya közötti ellentétet testesíti meg. Személyiségednek egy része mindig érintetlen és tiszta marad, ám a másik oldala érzéki és termékeny. Ha oldódnak a gátlásaid, kiderül, hogy mennyire élvezed a testi örömöket, ez azonban később lelkiismeret-furdaláshoz vezethet.

2011. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen a horoszkóp alapja volt mindennek...
2011. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!