Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak rendszerető vagy rendetlen?

Bak rendszerető vagy rendetlen?

Figyelt kérdés

Az olvastam, szeretik a rendszert, a rendet, nem gyűjtögetnek felesleges kacatokat…

Na ezzel szemben 2 Bak jegyben született nő ismerősöm otthona maga a káosz: kupi, mosatlan edények, poros polcok, ruhák és régi poharak felhalmozva, semminek nincs helye. Hozzáteszem, a szüleik nem így éltek, ott rend volt.

Bak férfi ismerősöm se ismeri a házimunkát, minden a felesége csinál (az is Bak), ott nagyjából rend van és tisztaság, igényesség.


Mi befolyásolja ha rendetlenségben él valaki?

Normális munkájuk van, karrierjük ha úgy vesszük, hosszú ideje vannak a pályán (tanár, hivatalnok, könyvelő)


2022. máj. 3. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ ha engem kérdezel
2022. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Bak fickó vagyok, tisztaság és rendszerető, precíz. Utálom a bögrés, kanalas recepteket. Amit két hétig nem használok, azt eladom vagy kidobom, kivéve a téli kabátom.

Könnyebb a rendet megtartani,

mint a káoszt megszüntetni.

2022. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Bak férfi vagyok.


A hobby és dolgozó szobám brutális. Nem is tudok rendet tartani.


A konyha nappali más kérdés ott rend van por sincs, pedig az is a territoriumom csak valahogy az más.

Így az otthonom tiszta, csak kell a rumli szoba.


Én is megtartok sok dolgot, bár a legtöbb olyan ami használható lesz. Ocskasagot nem.

A garázsban 34 méter atlagosan 2 méter magas polcrendszer van és teli van mindennel. Ha kell pot csap van, ha kell riasztó akksi van, ha kell mosógép szivattyú van, ha hegeszteni kell hegesztőgép van, elektromos kapu vezérlés van, minden van :)

2022. máj. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!