Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak rendszerető vagy rendetlen?

Bak rendszerető vagy rendetlen?

Figyelt kérdés

Az olvastam, szeretik a rendszert, a rendet, nem gyűjtögetnek felesleges kacatokat…

Na ezzel szemben 2 Bak jegyben született nő ismerősöm otthona maga a káosz: kupi, mosatlan edények, poros polcok, ruhák és régi poharak felhalmozva, semminek nincs helye. Hozzáteszem, a szüleik nem így éltek, ott rend volt.

Bak férfi ismerősöm se ismeri a házimunkát, minden a felesége csinál (az is Bak), ott nagyjából rend van és tisztaság, igényesség.


Mi befolyásolja ha rendetlenségben él valaki?

Normális munkájuk van, karrierjük ha úgy vesszük, hosszú ideje vannak a pályán (tanár, hivatalnok, könyvelő)


2022. máj. 3. 11:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Férjem bak, iszonyú rendetlen, simán elvan a disznóólban, nem zavarja. Mindent megtart, jó lesz ez még valamire címszóval. Nekem nehéz vele, mert én meg nagyon rendszerető vagyok.
2022. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Bak nő vagyok, felesleges kacatokat gyűjtök (persze számomra nem feleslegesek), és abszolút nem zavar a kupim. :D
2022. máj. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bak vagyok, bár hajlamos vayok gyűjtögetni, de nagyon rendszerető vagyok:D
2022. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hú de vegyes a kép :)
2022. máj. 3. 13:29
 5/13 anonim válasza:
100%
Én is bak nő vagyok, a tisztaságra nagyon sokat adok, de állandó kupi jellemez. Tehát por nincs a szekrényen, de minden szana-szét hever.
2022. máj. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám és a tesóm férje bak. Mindkettő nagyon rendszerető. Nem bírják a kupit. Anyukám ráadásul mindent kidobál, azt is, amit nem kéne. Nem gyűjtöget semmit. Volt kolléganőm is bak. Rend- és tisztaságmániás.
2022. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bak nő vagyok, lételemem a teljes káosz.
2022. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Bak nő vagyok, de egy kicsit kupis. Az íróasztalom kész káosz a hobbim miatt.
2022. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Szűz jegyűekre is azt mondják, hogy rendszeretőek, ehhez képest és három Szüzet is ismerek, akiknek káosz az élete :)
2022. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Nap a Bakban áll. És a többi?
2022. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!