Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő-Vízöntő párosítás?

Vízöntő-Vízöntő párosítás?

Figyelt kérdés

Nem teljesen hiszek a horoszkópokban, de mikor utána olvastam a csillagjegyeknek 80-90%-ban tényleg rá illettek mindenkire az adottságok 1-2 kivétellel.

Az érdekelne, hogy elméletben a Vízöntő/Vízöntő párosítás jó lehet?

A furcsaság az egészben az, hogy bármikor komolyabb kapcsolatom adódik, szinte mindíg Vízöntőkkel és ami még rémisztőbb, mindig vagy 2 nappal hamarabb vagy 2 nappal később van a születésnapjuk. A legutóbbi barátnőm mikor mondta ismerkedéskor, hogy januári egyből a szavába vágtam hogy biztos hogy 22 vagy 26 mert az előtt is mindíg ez volt... És tényleg 26 volt a helyes...



2022. máj. 6. 05:34
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Vízöntő nő vagyok. Vannak vízöntő barátnőim. Olyan is, akivel egy napon születtem. Vannak közös tulajdonságaink, de mások vagyunk. Mindenesetre valahogy vonzom őket. De vízöntő pasit nem tudnék magam mellett elképzelni. Legalábbis eddig akiket ismertem, szóba sem jöhettek volna.
2022. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a magyar ragozűssal sem vagy tisztábaN, ezért nem csodálom, hogy dobnak a pasik.

Ennyit érsz.

2022. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Árvizet okoz.
2022. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Általában az azonos horoszkóppal rendelkező emberek nem nagyon bírják egymást, mert az majdnem olyan, mint 2 dudás 1 csárdában.


Persze vannak kivételek, mert én is jártam 4 évvel ezelőtt szintúgy egy mérleg lánnyal én mérleg férfiként, meg unokatesóm is járt rákjegyű lánnyal, meg egy haverom is ikrek jegyű nővel.


De nagyon ritka, amikor pont úgy hozza a sors, hogy azonos jegyűek járnak együtt, mert általában, ahol azonosság van, ott taszítják egymást, mert az majdnem olyan, mint 2 dudás egy csárdában.

2022. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Hozzám vízöntőként nem passzolt vízöntő. Szerintem nagyon egyformák voltunk, és így nem volt semmi jó értelemben vett feszültség.
2022. máj. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!