Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegyhez sorolható az...

Melyik jegyhez sorolható az íratlan szociális szabályok?

Figyelt kérdés

Ahol az olyan kommunikáció megy hogy csak utalunk dolgokra és a másiknak ki kell találnia. Semmi konkrét és egyenes közlés nincs.

Illetve a ki nem mondott finom szociális jelzések és elvárás hogy ezt értsd is. Semmi konkrét kimondott szó.

A hamis báj és mosoly. Semmi őszinteség az egész egy megjátszás alapú azonban mindenki szereti őket (aki ezen nem lát át). Jó pofi mindenkivel. Semmi pénzért nem adná önmagát. Nem mond semmit a szemedbe de a hátad mögött annál inkább.

Melyik jegy hajlamos erre?



2022. máj. 16. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérleg
2022. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az miért lehet hogy rám kényszerítik hogy ilyen legyek mikor a gyomrom fordul ki tőle?
2022. máj. 16. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Az általam ismert összes mérleg férfi ilyen, beleértve az exem is. Mindenkivel jópofi, fülig érő sztármosoly, "nice guy" szerep, ezért mindenki kedveli. Közben meg mindenkit leszólt a háta mögött. Problémáit soha nem mondta egyenesen senki szemébe, csak utalgatott rá, találd ki te, hogy mi a baja.
2022. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Unokatesóm is pont ilyen volt de Napjegy szerint nem mérleg. Hét éve emiatt nem beszél velem mert én bunkó és nyers vagyok szerinte
2022. máj. 16. 14:11
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem találtam ki az utalgatassal mire gondol ezért szociális analfabétának tartott aki egy három éves gyerek szintjén van
2022. máj. 16. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ikrek
2022. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért ikrek ez szted?
2022. máj. 16. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!