Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Februàr 19 . Halak vagy...

Februàr 19 . Halak vagy vizöntö ??

Figyelt kérdés
Idén az emlitett napon született a kislànyom. Böngészem a netet , néhol azt irja halak néhol pedig ,hogy vizöntö . Nagyon szeretném tudni ,hogy mégis melyik ?! :) Remélem van itt aki jàrtas a témàban !??!

2022. jún. 5. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten született? Óra, perc?

Bár úgy látom, ő már csaknem biztosan Halak.

2022. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ausztriàban Mödling -ben született 13:39 - kor. Innen Sopron kb 60 km.
2022. jún. 5. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Halak Nap, Mérleg Hold, Rák aszcendens.

Érzékeny kis lélek :)

2022. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valòban az :) , màr ilyen apròcska koràban is észre lehet venni a hiper-érzékenységét . :) Mondjuk ,igy màr összeáll a kép !...

Angyal vagy , köszönöm !! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2022. jún. 5. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a lányom is feb 19-én született

mind a két jegy nagyon erős benne, talán annyi nem olyan érzékeny mint egy tipik halak. most 20 éves

az érzékenysége pl ott látható hogy másokkal szemben nagyon erős a szociális érzékenysége. rendkívül nyitott a más dolgokra. nagyon elfogadó másokkal szemben. viszont már kicsinek is határozott véleménnyel volt a dolgokról. elég kitartó. magától kitűnő tanuló. egyszerre közösségi és magányos típus. vagyis ambivertált. nagyon megválogatja ki az aki közel enged vagyis alig 1-2 igazi barátja van. viszont elég sok felszínes haversága akad. akkor szabálykövető ha logikus értelmét látja a dolgoknak, egyébként nem érdeklik. piciként ha tiltani kellett hanem elmagyarázni hogy miért nem jó dolog amit tenni akar. (pl ha elmondtam h a konnektorban áram van amihez ha hozzányúl akkor nagyon fájni fog neki, mert nézd annyi energia van benne hogy minden működtet. ha tiltottam iszonyú makacs lett ha beleszakad sem fogja megtenni hiába bünteted meg csakazértsem! :)

nagyon segítőkész, ha pl valamit nem tudsz jól el tudja magyarázni

igényli a megfelelő szabadságot, teret és az önálló döntést

ha dühös volt inkább elvonult és béken kell hagyni majd megnyugszik.


amúgy tanárnak készül :)

és nagyon büszke vagyok rá emiatt!

2022. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5. , büszke is lehetsz a lànyodra és magadra is szülö ként ! Jò irànyba terelted és mégis hagytad kibontakozni ,hogy megtalàlja a sajàt ùtjàt .

Nagyon remélem nekem is sikerül majd ! :)

Mondjuk , igy ahogy leirtad a lànyod jellemvonàsait ,tényleg mindkét jegy felismerhetö benne...

2022. jún. 6. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Február 19 az még vízöntő, de február 21 az már halak.
2022. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!