Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Február 19-én megszületett...

Február 19-én megszületett ember Halak vagy Vízöntő jegyűnek számít?

Figyelt kérdés
Egyes helyeken a Halakat február 19-étől számolják, más helyeken pedig 20-ától.

2012. ápr. 15. 11:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ezt a kérdést én is fel akartam már tenni. bár sajnos a válasz nem tudom...
2012. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már Halak, de sok Vízöntő "beütéssel". Az én tapasztalataim szerint a "határnapok" közelében születettek esetében sok tulajdonság érződik a szomszédos jegyből is.
2012. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egykori legjobb barátnőm ekkor született, úgy tudtam, vízöntő, és az is volt rá a jellemző. halakból kb. semmi. de mondjuk anyukám is vízöntő, a másik végen (jan. 21), és rá totál nem jellemző a vízöntő, de a bak sem.
2012. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem is feltűnt a határnapokon szülötteknél, hogy mindkét jegy tulajdonságaiból jellemző rájuk egy pár...

Bár az egyik ismerősömre, aki ezen a dátumon született inkább a Halak tulajdonságai dominálnak.

Köszönöm a válaszokat, de ha valaki tudná, hogy pontosan minek számít kérem írja le.:)

2012. ápr. 15. 13:49
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
én febr 21.-én születtem és sem a halak sem a vízöntő nem passzol hozzám
2012. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha a horoszkópképletben ábrázolt égitesteket pontszerűnek fogjuk fel, akkor ha adott a születés órája és perce, akkor ívmásodpercre pontosan meg lehet állapítani, hogy a Nap a születés időpontjában átlépett-e már a következő jegybe. Szigorú értelemben tehát "matematikailag" meg lehet mondani, hogy valaki Halak vagy Vízöntő-e akkor is, ha határnapon született. A helyzet azonban az, ahogyan az előzőekben is írták, hogy az égitesteknek az asztrológiában hatásterülete, "aurája", asztrológiai kifejezéssel orbisza van, ami lényegesen kiterjedtebb, tehát igen, mindkét jegyre kiterjeszti a hatását. (Ebben a felfogásban már akár napokkal korábban, illetve később is lehet már vagy még kalkulálni a következő vagy az előző jegy hatásaival, a Nap orbisza olyan kiterjedt.)
2012. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Halak, azt hiszem.

Egy ismerősöm febr. 19-én született, és az online horoszkóp is Halaknak mondja.

De nagyon a határon van, sok Vízöntő tulajdonsággal.

2012. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Five Star ***** válasza:
Ha mondasz nekem egy pontos időpontot, megmondom, hogy akkor épp hol állt a Nap asztrológiailag. De egyébként tény, hogy ez egy elég átmeneti nap, szal mindkettő jegy tulajdonságai jellemzők rád, emelett pedig valószínűleg sokkal nagyobb hatással van rád egy egyértelmű Hold, és/vagy aszcendens.
2012. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Five Star ***** válasza:
ja meg nem csak időpont kellene, hanem év is :)
2012. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Halak! Az egyik ismerősöm aranyhalai legalábbis ezen a napon születtek!:P;)
2012. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!