Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit figyeljek a képletben?

Mit figyeljek a képletben?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit már nem most nagyjából 4 éve, nagy távolság miatt sosem találkoztunk de érezhető volt mindig a kötődés és mindkettőnk csak "kerülgette" a másikat. Olyan akadályok vannak köztünk amiket nem tudunk megoldani ezért "barátok" voltunk de én azt éreztem el kell szakadnom tőle mert éreztem ez át fog fordulni valami többe. Megszakítottam vele a kapcsolatot. Kb. két évig nem beszéltünk de valamiért nem tudtam elfelejteni és újra felvettem vele a kapcsolatot, mint kiderült én vérig sértettem anno ezzel de számtalanszor eszébe jutottam én is ennek ellenére...


Nagyon kár volt mert fenekestül felfordult az érzelmi világom.. most még erősebben kezdtem érezni a kötődést és egyszerűen nem tudok tőle elszakadni úgy hogy sosem találkoztunk még. Mint valami mágnes amit nem lehet szétszedni. Szenvedek tőle rendesen. Semmi nincs kimondva de mindkettőnk érzi ezt az energiát, mivel nem tudjuk megoldani a problémákat kettőnk között ezért nem mer egyikőnk sem mélyebben lépni de ott az a kínzó érzés...


Mi ez? Mi okozza ezt? Szinasztriában mit érdemes nézni az ilyen jellegű függéseknél?


2022. jún. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Együttállás vagy szembenállás a következő pontok esetében:


nap

hold

aszcendens

az aszcendens uralkodó bolygója

bolygók az első házban

az első házba bezárt jegy (ha van)

az első házba bezárt jegy uralkodó bolygója

a 7. házban lévő bolygók

a 7. ház uralkodó bolygója

ezeken túl még a vénusz-mars is számíthat


Igen, ilyen sok minden számít. :)

2022. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még az előzőhöz:


Ha ezek közül csak egy együttáll vagy szembenáll, akkor ott már létrejöhet ilyen kapcsolódás.

2022. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Van itt sok minden. Napok együttállása, Plútó Mars, Szaturnusz hold is .


Kifejezetten Vénusz Mars kapcsolat nincs. Helyette Mars Hold trigon

Vénusz Plútó trigon és fordítva az pedig kvadrat.


Stb. Megnézem ezek alapján amit írtál köszi

2022. jún. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!