Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mire figyeljek, vagyis inkább...

Mire figyeljek, vagyis inkább kire?

Figyelt kérdés

Szóval én kb hetente nézem a horoszkópot, ill néha megnézem a hétvégi horoszkópot

és ugye ha olyat olvasok hogy pl szerelemben legyek nyitott (mivel nincs párom) vagy kezdeményezzek, tegyek lépéseket, akkor azt én honnan tudom, hogy azokat a lépéseket nekem affelé a személy felé kell tennem akivel úgymond elindult valami, honnan tudjam hogy a szerelem nem éppen a másik irányból talál meg?



2015. okt. 5. 18:03
 1/1 Fish1 ***** válasza:

Szerintem ezekben az 5soros horoszkópokban, amik az újságokban meg netes oldalakon jelennek meg, ne higgy. Ezek nagyon általános dolgok, ami vagy bejön, vagy nem.

Szerintem jobban jársz, ha a dolgoknak szabad folyást engedsz, és nem egy leírt dolog lapján akarsz cselekedni.

2015. okt. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!