Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen kapcsolatom alakul...

Tóth Nikolett001 kérdése:

Milyen kapcsolatom alakul majd ki köztünk? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Kos vagyok Halak aszcendenssel. Lányaim vízöntő-skorpio asc. És szűz-ascendens. Néha nehezen toleralom a kisebbik akarat érvényesíteseit (szűz csajomét).
2017. okt. 17. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Bolond aki hisz ezekbe mert az ember nem a 12honap/horoszkop alapjáb szuletnek. Van egy periodus a naprendszerbe ami parszaz ezer evenkent ismetlodik meg es innet kenne a horoszkopot nezni. Mert pl 2001 márc 15 én. Nem ott ált a pluto mint 2000 marc 15 en. Es a tobbi csilagjegyet nem beleszamolva. Ha valoban letezik ez a horoszkop akkor inkabb nagyobbhoz kellene igazodni es nem a 365napos evhez.
2017. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A személyiségetektől függ, nem a születési dátumotoktól.
2017. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
He...ez valami leszbikus család? Olyanok vagytok, mint az NPC-k? Előre megvan határozva, hogy ki milyen. Amúgy most komolyan a kisebb a szűz csajod vagy mi? Szép kis család. 😁
2017. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyik Lányod vizöntő-skorpi aszcendenssel a másik ugyanigy vizonto csak szűz aszcendensel? nem tudok elmenni rajta utana szivesen irok tapasztalatot :-)
2017. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nagy lányom vízöntő-skorpio asc. Kisebbik pedig Szűz - skorpió aszcendensu. Én kos vagyok Halak Asc-vel. Koszonom válaszod :)
2017. okt. 20. 12:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kokler neked meg annyit, hogy boldog az aki tudatlan 😂😂😂😉😉😉😉
2017. okt. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!