Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek az ikrek...

Mi a véleményetek az ikrek jegyű emberekről?

Figyelt kérdés
2022. jún. 6. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hülye kérdés, ez alapján szerinted hogy lehet véleményt mondani valakiről?
2022. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a bua kérdezőkről van határozott véleményem.
2022. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Akiket én ismerek azok többnyire igen intelligensek, minden iránt érdeklődnek, kissé kiszámíthatatlanok (kettős jegy), de én Halakként már megszoktam a hangulatingadozást. Emellett beszédkényszeresek, nehéz szóhoz jutnom mellettük, és kissé hipochonderek. Összességében azért én kedvelem őket a Mérlegekkel együtt, valamiért sok ikrek és mérleg ismerősöm van.
2022. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
51%

Most ha valaki rohadt kedves, nagyon jó fej, és tök jól elvagytok, de kiderül hogy a horoszkópja Ikrek, és te meg utálod az Ikreket, akkor egyből otthagyod?

Na tehát ennyi az értelme.

2022. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem csak a Napjegy határoz meg, de azért írok valamit...


Családomban nagyon sok ikrek van, mindenféle korosztályból. Van körülöttük egy ilyen folyamatos ideges vagy "izgága" energia, nyüzsgés, ami miatt valahogy bennem van hogy megmondjam nekik hogy "nyugi már!" :D Ez akkor is mikor csak egy helyben ül, es nem tudom hogy csinálja...

Mindegy hány évesről van szó, képesek folyamatosan dumálni. Egyik legfiatalabb rokon amióta tud beszélni (kb. 2 éves kora óta), folyamatosan jár a szája. :D Kirándulunk, mindenki némán sétál 15-20 percig, az ikrek gyerek végig közvetít útközben. Mindent. :D

Amit el lehet mondani 1 mondatban, azt min. 50-ben mondják el. Ha épp olyan a sztori, van hogy többször is elmondják, mindegy hogy már vagy 3x hallottuk.

Minden érdekli őket, ott voltak mindenhol, ahol nem ott majd ott lesznek. Azon se lepődnék meg ha egy ikrekről kiderülne hogy egyszer két helyen volt egyszerre. :D


Mivel nekem nem ilyen a termeszetem, introvertált "otthonülő" vagyok, érzékeny, szeretem a befelé fordulást meg a csendet, a gondolataimat nem kifejezem, hanem inkább magammal megvitatom, nekem az ikrek pont a "másik pólus". Elvagyok velük, csak nagyon ki kell lépnem a komfortzónámból és hamar lemerülök közben.


Egyébként mindent megjegyeznek. Elsőre. Olyan memóriájuk van, mint a szivacs.


De ezeket az aszcendens, Hold állása, más bolygók befolyásolni tudják rendesen....

2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Általában ketten vannak, és ugyanúgy néznek ki.
2022. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szórakoztatóak

Kiszámíthatatlanok

Nem túl érzelmesek

2022. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!