Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha ikrek ♊ a csillagjegyem és...

Anna0806 kérdése:

Ha ikrek ♊ a csillagjegyem és kos ♈ az aszcendensem az gáz?

Figyelt kérdés

2003. 06. 06-án éjszaka 1 óra 55 perckor születtem. Csak kíváncsi vagyok. Nem értek az asztrológiához és nem ez fogja meghatározni a továbbiakban az életemet és a már fogjuk rá kiforrott személyiségemet.


Viszont érdekel, hogy ettől van-e az, hogy sok esetben borzasztóan érzem azt, hogy imádok társaságban lenni és mindenhol a középpontban lenni, máskor meg szívem szerint elmenekülnék mindenki elől. Makacs, céltudatos és sikerorientált vagyok. Sokszor érzem azt, hogy fejjel megyek a falnak a saját hülyeségem miatt és addig nem ismerem el, hogy hibáztam, amíg nem tapasztalom meg a saját bőrömön. Utálom ha tanácsot adnak és általában nem is fogadom meg azokat. Borzasztóan beszédes vagyok és a valóságban irtózatosan szétszórt. Ugyanakkor a tanulásban pokolian összeszedett. A gondolataim ezerfelé járnak megállás nélkül és nem bírok öt percig egyhelyben maradni. Egyszerűen muszáj mozgásban lennem. Imádok mindent ami új és ismeretlen. Általában rám borzasztóan nehéz titkot bízni. Nem tehetek róla, de nem tudom megtartani. A sajátjaimat igen. Szeretem szemrebbenés nélkül a másik szemébe mondani a véleményemet róla és ha meg is bántom ezzel az csak jóval később tudatosul. Ez rossz tulajdonságom. Általában sokkal előbb jár a szám mint gondolkoznák mit mondtam.


Mindössze ezért érdekel, hogy egy ilyen személyiséghez mennyi köze van az aszcendensemnek és a csillagjegyemnek? Ismétlem nem sok közöm van az asztrológiához és csupán kíváncsi vagyok.


19 éves lány



2022. jún. 14. 07:45
 1/8 Bálvány ***** válasza:
100%
Melyik településen születtél? Ez fontos információ a képletedhez.
2022. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Cegléd
2022. jún. 14. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kicsit jártasabb vagyok, de én sem tudok mindent.

Nem föltétlenül csak a napjegy(csillagjegy) és az aszcendens határoz meg téged.

A netre ha beírod, hogy "születési képlet" vagy "birth chart" kalkulátor, akkor nemcsak ezt a kettőt, hanem minden más bolygóra meglátod, hogy melyik jegyben vannak. Ezek mind hozzátesznek a személyiségedhez, mind más és más életterületen.

Egyébként meg a leírásodból szerintem már nagyon látszik a kos, és amúgy az ikrek is fellelhető.

Remélem segítettem:))

20L

2022. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen sokat. Mint írtam totál semmi közöm a témához mindössze érdekelt, hogy ez mennyire igaz rám akár. És amit mondtál megnézem. Köszönöm
2022. jún. 14. 09:47
 5/8 Bálvány ***** válasza:
87%

Hát elég jól leírtad jellemed. A képleted tükrözi önismeretedet.

A kirobbanó személyiséged a Kos aszcendensednek tulajdonítható, a társaságkedvelő éned pedig alapjában köszönhető az Ikrek Napjegyednek.


A 12. házas Marsod és Uránuszod a magányba menekülésért, elzárkózásért felelős. Nagyon fontos életterület ez neked, ott a rejtekhelyen is keresel valamit.


Jupiter a 5. házban az oroszlán jegyében. Az életörömök megélésében szerencsés állás. Biztos kergeted a boldogságot rendesen. (Vigyázz talmi, hazug barátok, álmok kábíthatnak. Észnél légy!)


Jaj, 6. ház elején a Hold. Az oroszlános sértődős fensőbbségedet el kellene engedni, ha meló van, szolgálni kell. Itt ez nem segít.


2. házas Bikában a Vénusz és Merkúr fészkel, ami szerencsés anyagiakat mutathat számodra és szépérzéket is ad.

Ha kell, gondolkodásod, kommunikációd megfontolt, következetes is lehet.

Sajnos a lóvé és a tiszta gondolkodás két akadályozója a korábban jelzett 12h Mars és a 6h Hold.

Ezeknek az ütközéseknek a feloldása talán a képletedben jelzett legnagyobb feladat.


Életfilozófiád, gondolkodásod végletes. Nagyon akaratos vagy. Fogd vissza magad!


A Szaturnusz nagyon közel van az IC-hez. Otthon, apával mi a baj? Szigorúnak érzed? Kemény gyermekkor?

2022. jún. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hűha utolsó válaszoló ez aztán kimerítő válasz volt mindenre. De köszönöm. Azt lehet mondani, hogy nálunk anyukám a szigorúbb és, aki keményebben fog kiskorom óta. Tudni kell, hogy nálunk a családban anyukám ikrek mint én, apukám nyilas, húgom rák, nővérem pedig mérleg. Lehetséges tényleg, hogy akaratos vagyok bár én ezt nem mindig érzem. Sokszor kell ugyanakkor visszafognom magam például suliban mikor a tanárok rám szólnak, hogy én nem mondhatom meg a választ, mert tudják, hogy úgyis tudom hagyjak mást is érvényesülni. Ez néha nagyon nehéz. Mindenesetre tényleg köszi a választ.😊
2022. jún. 14. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Az aszcendens főleg a kinézetedre és az érzelmi világodra van hatással. A társaságkedvelésed az ikrekhez köthető. A titkok nem megtartása is, az ikrek általában sz.rkavarók.


A holdjegyed sokat árnyalna a képen.

2022. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó akkor elv most, hogy minden megvan.

Születési jegy: Ikrek ♊

Aszcendens: Kos ♈

Holdjegy: Oroszlán ♌

Több ilyen számolós micsodát kalkulátort megnéztem és mivel mindenhol ugyanazok az eredmények jöttek ki gondolom stimmel. Amennyiben az is fontos, hogy egyes bolygók hol álltak mikor születtem íme.

Merkúr: Bika ♉

Vénusz: Bika ♉

Mars: Vízöntő ♒

2022. jún. 15. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!