Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Komolyan vannak emberek akik...

Komolyan vannak emberek akik hisznek a csillagjegyekben? És hogy ezen múlik hogy mennyit veszekednek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Annyi embertől (Leginkább nők/lányok) lehet hallani hogy, hogy jaj, ők ilyen meg olyan csillagjegyűekkel nem akarnak összejönni, mert nem illenek hozzájuk és stb... Én meg mindig úgy vagyok hogy egyszerűen nem tudom felfogni hogy gondolhatja valaki, hogy ezen múlik bármi is.

2022. jún. 22. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Az nlc és egyéb bulvár asztrológiában én sem hiszek. A középkori asztrológiában, ami egy 6000 éves tudomány, viszont igen. Mert tanultam és bebizonyosodott, hogy hinni lehet benne.
2022. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Newton asztrológus is volt mert több tudományt is képviselt , emellett az evangeliumot és ősi jövendöléseket olvasott . A jelkepek címerek mind spirituális és mitologiai elemeket képviselnek ezt a modern cégek logói is hozzák. A csillagok pentagrammok a két fejű sas főnix usa párt emblemái misztikus okkult eredetűek . A vadszamár Seth stur satan az elefant moloch behemoth bahmofet démoni eredetűek . A Capitolium tetején levő alak és a szabadsag szobor Persephon alvilág istennője , eu szekház modern colosseum és babel tornya kombináció . A filmipar introi szinten okkult vagy asztrologiai eredetűek, hold nap csillagok oroszlán tejút universum ....Pedig ezek az emberek alkotók mind modern elvileg felvilágosult korszakban élnek Amiről nem tudsz vagy nem hiszed attol létezik , ez a te korlátod vagy tajekozatlanságod jelzi semmi mast . Nézd meg a vodafone Üzenet piros pirula projekt filmjét , meg fogsz lepődni .
2022. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak tudnám honnét veszik hogy a fényévekre lévő csillagok vagy a naprendszer bolygói hatással vannak az életükre amikor még azt sem tudnák megmondani hogy miből van egy csillag és hogyan működik.
2022. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3@ Ez a materialista tudomány kudarca, tucatnyi elmélet mellett fogalmuk sincs .
2022. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
A tudomány pontosan ismeri a csillagok szerkezetét és működését, de az ezósok nem tudják pedig szerintük ez hatással van az életükre holott ez fizikai képtelenség.
2022. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!