Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik csillagjegyek illenek...

Melyik csillagjegyek illenek a legjobban a skorpió férfihoz? Tapasztalatok jöhetnek!

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Velociraptor, antivenom, és meglepő módon az orion öve...
2020. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Bika- csak egy idő után a Bika ragaszkodni kezd hozzá, rátelepszik. A szexben nagyon jól passzolnak.

Halak- egy ideig szuper minden, de a Halak hajlamos mindent a szívére venni, és nem tudja elviselni ha a Skorpiö titkolódzik.( pedig ez a lételeme)

Skorpió- egy Skorpiót csak egy másik Skori érthet meg igazán, de a kezdeti szenvedély gyorsan fordul át marcangolásba, egymás idegeinek cincálásába.

Rák - a legjobb! Csak sajnos a Skori nem mindig becsüli meg, ha valaki tudja és akarja szeretni.

2020. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A Rák az igazi "sub": "gazdag lelke van" ~ lehet "alázni.

Egy Skorpió nő például rendesen tud rendezni (kezelni) egy Rák férfit. Az életben ott nem hagyja a Rák, akármit is kap, ahogy látom.

Lehet, hogy a Rák nő is elbírja a Skorpió férfit, ezt nem tudom.


Oroszlán nő nem való szerintem neki. (nem hagyná, hogy alázza esetleg csalja)

2020. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy lehet alázni? Ezzel kB azt mondod, hogy a Rák gyenge és akármit meglehet vele tenni. Vagy nem?
2020. febr. 26. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a Rák férfi nagyon gyenge.
2020. febr. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok, folytatom.

Szóval ő nagyon gyenge, tudja is magáról, ezért vagy öt alázod, vagy ő téged.

Ha te alázid megy utánad, ha ő téged ( mert veled megteheti) akkor az felemeli.

2020. febr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
70%
Én rákként vagyok itt. Anyukám és az öcsém is skorpió, állítólag az ideális párom. Én úgy gondolom, hogy partnerként is egy skorpió típusú ember illik mellém. Rákhoz képest mondjuk határozott vagyok, és bizonyos helyzetekben domináns de kapcsolatban szükségem van arra, hogy az illető igazi, határozott férfi legyen és ne kelljen megmondani neki, hogy mit, mikor és hogyan csináljon. Tapasztalt, hogy a skorpió férfi-rák nő páros jó együtt.
2020. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

És ha a skorpió ennyire alázza a rákot akkor miért "alompar"? Ez így tok egyoldalú és nem szeretet a skorpiótol. Aki szeret az nem alaz. Egyébként azt hallottam, hogy a skorpió amúgy is sokszor szeretőt tart.

Szóval osszessegeben nem értem miért illik a skorpió a rákhoz. Én is sok helyen ezt olvastam. De szerintem a skorpió durva a rákhoz vagy nem? Tapasztalat?

2020. febr. 27. 12:25
 9/11 anonim válasza:
Sosem látott engem. Ez abszolút baromság szerintem. Ez az alázásndolog inkább személyiség függő, mint horoszkóp, általánosítani amúgy sem szabad. Durva sem volt soha. Azért illünk össze, mert ő határozott, vezető egyéniség, amire a ráknak szüksége van. Legalábbis nekem.
2020. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És te miben egeszited ki őt? Úgy érzed hogy eléggé szeret? Eléggé kifejezi? Tényleg szenvedelyesek?
2020. febr. 27. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!