Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan aki nem hisz...

Van itt olyan aki nem hisz horoszkópokban de még is azzal csillagjegyekell jött össze ami horoszkóp szerint hozzá való ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 11:21
 1/6 anonim válasza:
100%
Én ellentétesen válaszolok. Hiszek benne és olyannal vagyok együtt, ami a horoszkóp alapján egyáltalán nem illik hozzám. Valóban nehéz helyzet, de ha szeretjük egymást, nincs mit tenni.
2022. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bálvány ***** válasza:
41%
Nézzük az online társkeresőket. Egy nagyobb rendszerben rengeteg választási lehetőséged van a neked megfelelő társjelöltek közül. Szeretnéd mielőbb megtalálni az igazit és a kudarcélményeket minimalizálni. Ha már magasságot, szemszínt is belőtted akkor legvégül miért ne szűrnél csillagjegyre is?
2022. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj annyira értek ehhez, hogy amikor összejöttünk az egyik oldal szerint összeillettünk, majd később mikor ilyen oldalra tévedtem azt írta, hogy az egyenes legrosszabb választás, tehát passz xD
2022. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tű és víz....20 éve együtt 😂
2022. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeségnek tartom, mert 1, ha azt írja a horoszkóp, hogy a munkába sikeres leszel egy iskolás tanulóra is igaz? Xd


Meg szoktam nézni, hogy a kedvenc színeik a csillagjegyeknek, vagy melyik város a kedvencük, és olyan hülyeségek jönnek be, hogg idegbajt kapok.

2022. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal fontosabb, hogy ne a csillagjegy legyen jó hanem a tényleges személyiség, persze megértem hogy a környezetedben csak az a zsidó tanár csaj a megfelelő, de lehet nem ő a te választásod, ha neonáci vagy és mindig is utáltad a tanárokat.
2022. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!