Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegyűektől kérdezném,...

Ikrek jegyűektől kérdezném, ha nagyon megvagytok bántódva, hogy lehet tőletek bocsánatot kérni, mikor milyen esetben nem bocsátotok meg valakinek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megsértenek, általában nem bocsájtok meg, vagy mindíg eszembe jut mit tett az ikllető és már nem tudok rá úgy tekinteni mint az elött.. ha nagyon teper hogy többe ne bátson meg hasonlóval akkor hajlandó vagyok idővel elfelejteni
2022. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1es Értem.. Nagyon teper.. tehát pl ha az aki megbántott hajlandó változtatni ha olyan dologról van szó, és ha többször kér bocsánatot? vagy mit kell tennie??
2022. júl. 14. 18:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert jelenleg rólam hallani sem szeretne, az akit megbántottam, nem szól hozzám, és dühös ha meglát.. nem tudom van e esélyem, de szeretnék mindent megtenni hogy megbocsásson.
2022. júl. 14. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok haragtartó,( mindenki hibázik), de elvárom az őszinteséget. A tüske ott marad és, ha többször bánt meg, akkor ezek mindig előjönnek, így idővel végleg elveszít. Az első hozzászólóval szinte mindenben egyet értek kivéve a "teperést". Én nem szeretem, ha tepernek, kell nekem idő a feldolgozáshoz.
2022. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszélhetek valamelyikőtökkel? Elmesélem az egészet.
2022. júl. 15. 01:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ritka dolog, hogy egy Ikrek jegyű embert nem lehet kiengesztelni. Ha őszintén megbánod azt, amit tettél és ő látja rajtad a megbánást, akkor biztosan kapsz egy új esélyt...
2022. júl. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta hogy eddig a barátjának tekintet, de már annak sem. Levegőnek néz. Hiába írok neki, megnézi, facebook szerint, de nem tudom elolvassa e. eddig dühösen nézet rám most még úgy sem.
2022. júl. 15. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!