Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki valóban ért az asztrológiához?

Figyelt kérdés
2022. júl. 15. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis vmennyire érdekli? / szkeptikusok kíméljenek/
2022. júl. 15. 20:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Mondjad. Mi a kérdés?
2022. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Alapjáraton bizonytalannak tűnsz a témában, szóval nem értem mi ez a nagy védekezés.


Meg majd egy oldal tele arctalan random emberekkel majd uti senki sem akar átverni egy ilyen naív kérdezőt, mint te.

2022. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én elég amatőr szinten vagyok még, de hogy ha gondolod akkor szívesen segítek ha tudok.
2022. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is amatőr vagyok, de ha szeretnek, meg tudok, szívesen segítek...
2022. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hol tudom meg a képletben hogy "öreg" lélek vagyok- e? És miért érzem azt, hogy " hozott" spirituális energiák dolgoznak bennem sokszor? Ezt is lehet vhol látni? / ráérzek dolgokra, látom az emberek minőségét , stb./
2022. júl. 16. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy öreg lélek vagy-e azt nem hiszem, hogy meg lehet mondani a képletből. Én legalábbis nem tudok róla...

Az ilyen intuitív kézségeket a 12-es ház, meg a 8-as ház jelzi, ha ott van valami, vízjegyek, főleg a skorpió, vagy a halak, evégitestek közül meg a Plútó, a Hold és a Neptunusz, de még az Uránusz is.

Elképzelhető hogy ezek klvalamelyik kombinációja megtalálható a képletedben. Pl plútó a 12-esben vagy Uránusz a 8.ban stb.

2022. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Hol állásából is lehet látni, hogy ki az, aki inkarnációs ciklust kezd, és ki az, aki azt zárja.
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A Hol állásából is lehet látni, hogy ki az, aki inkarnációs ciklust kezd, és ki az, aki azt zárja"



Ezzel inkabb a vedikus asztrologia foglalkozik, a kulonbozo Dasha technikak. A legelterjedtebb a Vimshottari Dasha, ami a Hold allasabol kalkulal, amit a #8 irt.



Szoval visszaterve: a nyugati asztrologiaban nincs kifejezetten az "oreg lelek" megallapitasara iranyulo doktrina. Vannak new-age technikak, de az inkabb a sotetben tapogatozas kategoria......



38F incel

2022. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!