Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak fiú, és vizöntő lány...

Halak fiú, és vizöntő lány összeillenek?

Figyelt kérdés
Ugyanabban az évben születtünk. a dátumok: február 5 (L), március 13 (F)
2010. szept. 21. 22:55
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:
ha azt mondom nem most szakitasz vele???ne hülyits már hoyg ilyen hülyeségeken múlik....
2010. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem is vagyunk együtt.. de én szeretnék vele összejönni.. csak kiváncsi vagyok :)
2010. szept. 21. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vízöntő vizet önt a halas srácnak,egyértelmű a harmónia.
2010. szept. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó! Ne hamarkodjuk el ennyire a választ!


Igen, helyes megálapítás lehet a tied miszerint a Vízöntő vizet önt a halnak és mivel a halnak lételeme a víz, teljes a harmónia.Látszólag! Ennek a kapcsolatnak nincs jövője! Az egész kapcsolatban csak a lány tenne meg mindent a fiú meg csak ezt élvezné és nem tenne semmit. Hisz nem ő önti a vizet hanem neki öntik!


Kedves kérdező, komolyan mondom gondolkodj még ezen, biztos önteni akarod te azt a vizet mégha cserébe nem is kapsz semmit?

2010. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs de ezt nem tudtam kihagyni...:'D
2010. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a hal a vízért cserébe halas kúttá köpüli magát, és vizet fecskendezik vissza az ő éltető elemébe. Akár a vízöntős lány is élvezheti ezt egy forró meleg nyári napon, amikor térdig belegázol az azóta a polgármesteri hivatal által, uniós erőforrásokból megszépített szökőkútba.


Ahogy írtam a harmónia teljes, csak vigyázzatok azokban a hetekben, amikor az aszteroida-övezet közösülni akar a Marssal. Én azt tanácsolom, hogy ilyenkor kevesebbet találkozzatok. Persze aggodalomra semmi ok, a Jupiter 2-3 héten belül lepetézik, és a kozmikus erőszak alábbhagy, legalább egy évre.


Az erő veletek van!

2010. szept. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És ha kilépünk az Unióból? Akkor miből lesz szökőkút? Hogyan kapja vissza a vizet a vízöntő?


Belátom, van esélyetek mégis, de vigyázz! Ha kilép az ország az Unióból el kell mennetek innen!

2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!