Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi várható az év hátralévő...

Mi várható az év hátralévő részében?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon sokat lehet hallani, már az év eleje óta az asztrológusoktól, hogy nagy átrendeződések várnak az emberiségre és konkrétan Magyarországon is az idei évben, mégpedig leginkább az ősz folyamán. Többen forró őszt emlegetnek. Érdeklődnék, hogy ezzel ti is találkoztatok? Vannak-e itt esetleg olyanok, akik mélyebben foglalkoznak a témával és tudnak mesélni erről?

2022. aug. 2. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Főleg reptoid invázió várható
2022. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Szeptembertől kezdődik a lezárásokkal,állítólag a világtörténelem legnagyobb összeomlása és átalakulása várható..Szándékosan fogják beomlasztani a rendszert,mert tarthatatlan...


https://www.youtube.com/c/KissJ%C3%B3zsefZsolt_asztrologus/v..


Sőt sokan már idén polgárháborúkról beszélnek itthon a kormány menekülési kísérletével,politikai átrendeződéssel,új ideiglenes kormányfővel....Külföldön ugyanez a káosz,a háborúk elmélyülnek,attól függően melyik országról beszélünk...kinek menniyre megy a tartalékolás,gazdálkodás megoldása...Én BP külkerületében lakom és csak azt látom,hogy szinte minden második házat vagy átalakítanak (gondolom kandallók,cserépkályhák) vagy napelemekkel szerelik fel...



Én már csak őt figyelem: https://www.youtube.com/c/KissJ%C3%B3zsefZsolt_asztrologus/v..

2022. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanazt elküldtem....szóval az utolsó előtti a lényeges...
2022. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2-3: Köszönöm, nekem is ő az egyik, akit hallgattam! :) Ezért is kérdezem. Az év elején az Örömvilág podcastban is beszéltek forró őszről a hölgyek. Az mág az év legelején volt... Valami közeleg, ha többen is ugyanazt prognosztizálják. Nekem nincs jó előérzetem.
2022. aug. 2. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

NM...Zsoltot csak azért nézem,mert karmaasztrológus is,valamint energetikáját saját karmáját tekintve is tanító..Tehát nemcsak találgat..gazdasági szakemberek,zsidó közösségek,Vntv,Friderikusz Podcasttól kezdve a Hihetetlen magazinig és a tudományos rétegig már mindenki ezzel foglalkozik tehát tele van vele a sajtó..

Ez a "valami közeleg" ezért is aranyos... :)

2022. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2022. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Aki bármilyen asztrológusnak is elhiszi egy szavát is az komplett idi@ta, tehát ti is. De egyébként megmondom én, hogy mi várható: 30%-os infláció és év végére munkanélküliség, még több hajléktalan, a azdagok pedig még gazdagabbk lesznek, különösen a NER tagjai. Ja és mindezek ellenére tovább növekszik a fidesz szavazók száma, mert a magyar nép a hozzátok hasonló manipulálható félbites egysejtű.
2022. aug. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!