Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi várható ezekből az állásokból?

Mi várható ezekből az állásokból?

Figyelt kérdés

Tranzit Szaturnusz az Aszcendensen, tranzit Plútó a 12es házban.

Már egy ideje zajlik, és még fog is, és nem jöttem rá, hogyan lehetne ezt a magam javára fordítani, vagy mit tanulhatnék ebből.

Hogyan vészelhetném át?


2021. szept. 24. 10:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy a Plútó együttáll a születési Neptunusszal a 12esben, és kvadrátot ad a 8asba a születési Vénuszhoz.
2021. szept. 24. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Az aszcendens az Én elsődleges perspektívája. Az első ház pedig a mások visszajelzései által integrált Énrészek.


Ha az aszcendensen, illetve az első házon halad át a Szaturnusz, akkor jelentheti azt, hogy most nagyobb hangsúlyt kap az életedben az önmagaddal való foglalkozás. Szembesülsz önmagaddal. Felelősséget vállalsz azért, aki vagy. Kiemelten fontos ebben az időszakban az önismeret fejlesztése.

2021. szept. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Ne engedjétek a Szaturnuszt áthaladni az első házon.Kerülje ki.Mit képzel magáról !
2021. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kettes válaszát kiegeszitve annyit hozzateszek, hogy mivel Vízöntő Szaturnuszrol van szó, így ez a felelősségvállalás a valódi szabadsagod kiterjesztését szolgálja, egy olyan érési folyamat, amely a személyisége alapjainak stabilitását kívánja meg, hozza el, és értelmezi újra. Szóval ez egy remek tranzit. A Plútó - Neptun a 12es házban szintén nagyon jó lehetőség, rengeteget juthatsz előre például egy meditációs úton keresztül a fejlődésben.


Nem értem mit akarsz "átvészlelni". :)

2021. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!