Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő Rák férfi? Tapaszta...

Skorpió nő Rák férfi? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem mindenki hisz a horoszkópban,meg az aszcedens is számít stb...
2015. ápr. 1. 18:57
 1/10 anonim válasza:
70%
Mint az orrszarvú nő és a kenyérpirító férfi.
2015. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
2 lélek egy gondolat, 2 szív egy dobbanás.
2015. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Legrosszabb páros , tapasztalatok végett írtam . Kibicekre ne hallgass .
2015. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mind a kettö kegyetlen pokolfajzat,megerdemlik egymast! Raadasul unalmas othonülök,nem lehet öket kirangatni a lakasbol!
2015. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 HUN_Sector válasza:

Az embert a környezet alakítja. Pl. utolsó: a volt párom egyike skorpió volt, állandóan a kimozdulás, az aktív programok éltették. Nem lehet aszerint bekategorizálni egy embert, hogy mikor született.

Elhiszem, hogy ebben a rovatban sokan ezt vallják, de ez csak egy indok, amire az emberi különbözőséget fogni lehet. Mérlegből is ismertem idióta, hazug, csalfa dögöt, ismertem jólelkű, odaadó, tündéri embert.

Ha az én véleményemre is adsz, azt mondom, hogy meg kell próbálni, mint mindent a világon. A két ember vérmérséklete nem a csillagokban, hanem bennük magukban van megírva. Hogy működik e majd a kémia és a kapcsolat, az meg Fortunán múlik - tisztelegve azok előtt, akik meg mondjuk a Sorsban hisznek.

2015. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 *Ana Van Der Val* ***** válasza:
Én már a jövés-menés gondolatától is irtózom.
2015. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mind a kettö kegyetlen pokolfajzat,megerdemlik egymast! Raadasul unalmas othonülök,nem lehet öket kirangatni a lakasbol!"

Gratulálok, értelmes lehetsz.

2015. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A skorpió megmérgezi a rákot, aki ettől rákos lesz :)
2015. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy ha szerted ezt Rak ferfit akkor probald meg vele es te magad fogod meglatni es megtapasztalni hogy semmi ertelme ennek a horoszkoposdinak :)
2015. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szinte tokeletes.. Legalabb is a mi kapcsolatunk ilyen. Bar mindketten erzekenyek vagyunk (amit nem szeretunk kimutatni) es ha megharagszunk kepesek vagyunk orakig egymashoz se szolni, ettol fuggetlenul allando hatartalan szeretet es szerelem van!:)
2015. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!