Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán csillagjegyek melyik...

Oroszlán csillagjegyek melyik csillagjegyek vonzódok legjobban?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hogy mi?
2022. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Koshoz, Halakhoz. A Nyilas nekwm nagyon nem jöttbe, hiába kéne elvileg jól működnie a dolognak. És valamiért a Szűz jegyűekhez is vonzódom, pedig nem bagyon tudjuk elviselni egymást :)
2022. szept. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem halak. De hülyeség az egész. Kettes és én is a halakat mondom, de a horoszkóp "nagy törvényei" szerint mi nem vagyunk jó páros. :)
2022. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Halak és oroszlán tényleg
2022. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Oroszlán pasiként, nekem a Mérleg
2022. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Oroszlán vagyok,

volt párom Bak,borzalmas volt. Volt párom Nyilas,ki nem állhattuk egymást idővel. Volt párom Skorpió,azonnali szerelem volt,csodás élet vele,egyetlen,akit igazán és a legjobban szerettem -ő hagyott el.

Ismerkedtem Mérleggel,aki hitegetett,sunyi volt és kamus.

Most nincs senkim, ez az eredmény :)

2022. szept. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oroszlán nőként rák, kos, vízöntők, szűz férfiakba voltam szerelmes, jó kapcsolataim voltak velük. De a rákkal volt a legjobb.
2022. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!