Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió érdekeltségűek, ti...

Skorpió érdekeltségűek, ti hogyan kezelitek mások magamutogatasát, rivaldafény-élvezését?

Figyelt kérdés

Akinek több bolygója van a skorpióban, vagy Nap/Hold/Aszcendens....

Mi a véleményetek arról, ha éyzreveszitek, hogy valaki valamit azért csinál, hogy a középpontban lehessen, vagy egy helyzetet ami erre lehetőséget ad kihasznál és élvez? (Ami az oroszlan jegyre jellemző)


A skorpiók jók abban, hogy a látszat mögé lássanak, ők maguk pedig nem igazán magamutogatóak, inkább titokzatosak. Skorpió érdekeltséggel hogy kezelitek ha valaki teljesen ellentétesen műkódik?


(Megjegyzés: itt nem a jegy szülötteiről beszélek, mert nem csak a Napjegy határoz meg hanem más égitestek is)


2022. szept. 18. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én "rejtőzködő" típus vagyok (Skorpió aszcedens), számomra ez taszító, ellenszenves dolog.
2022. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"(Megjegyzés: itt nem a jegy szülötteiről beszélek, mert nem csak a Napjegy határoz meg hanem más égitestek is)"


Végre valaki aki ezt felfogja. Nem vagyok skorpió így nem válaszolok (csak egy Plútó van ott)

2022. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Fárasztóak... De néha a bohócokra is szükség van.
2022. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolid félmosollyal nyugtázom azt, hogy legalább jól érzi magát. :)
2022. szept. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En tobb esetben talalkoztam magamutogato skorpio napjegyuvel mint nagykepu oroszlannal..

Persze mind a kettore volt pelda de aranyaiban tobb skorit tudok felhozni ellenpeldakent, es tobb esetben tapasztaltam azt, hogy az irigyseg is nagObb esetben fordult elo a skoprional, mint hogy az oroszlan irogykedne!:)

Az biztos mas az eletut ha az ember teljesegeben vizsgalja a horoszkopot..:)

2022. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem irigykedni szoktak, mert ők nem igazán bírják elengedni magukat. Mármint ezt nem a magamutogatásra értem, hanem amikor valaki tényleg élvezi a figyelmet és sikeres is benne. A manipulációt tényleg ki szokták szúrni, de az is igaz, hogy oda is belelátnak sokszor valami gyanúsat, ahol nincs.
2022. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom magamban, hogy úristen de el van magától szállva. Aztán elfordulok és csendben végzem a dolgom tovább, mint egy igazi császárnő. :D
2022. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!