Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nagyon elrontottam? Ki lehet...

Nagyon elrontottam? Ki lehet engesztelni rák jegyű férfit?

Figyelt kérdés
Minden olyan jól alakult, aztán megbántódott és elzárkózott tőlem. Nem olyan dologról van szó, amit ne lehetne megbeszélni,- én is konfliktuskerülő vagyok- mégsem hajlandó rá. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ennyi volt. Hiába kérek bocsánatot, semmi reakció a részéről. Tehetek még valamit amitől javul a helyzet? Borzasztóan hiányzik nekem.

2022. szept. 19. 15:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Annyira jelentéktelen most itt a csillagjegy. Maga az embert bántottad meg, és ez nem a csillagjegyétől függ hanem hogy mit tettél, milyen szinten tiportál bele a lelkébe.
2022. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Majd megenyhül magától, vagy nem. Ha nincs semmi reakció a részéről, akkor igazából fölösleges próbálkozni, mert nincs befolyásod erre. Hagyd annyiban egyelőre, éld a saját életed, aztán majd lesz valami. Ha veled akar lenni, akkor úgyis fog keresni, mivel elmondásod szerint nem olyan nagy dologról van szó.
2022. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Bizalmi probléma volt a részemről. Nem miatta, ő édes, odaadó volt, nem szolgált rá. Miattam, a régi rossz tapasztalataim miatt általánosítottam és ezzel az érzéseit bagatellizaltam. A jegyet csak azért emeltem ki,mert nagyon érzékeny, lelkis ember. Persze, nem zaklatom, de fáj, hogy nem tudom megbeszélni vele :(
2022. szept. 19. 22:28
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát zt hasznosabb lett volna a felnőtt (vagy tini...) párkapcsolatok kategóriában feltenni.


És nézd. Minden párkapcsolati problémának a megoldása ott kezdődik, hogy próbáljátok megbeszélni. Ha ez már ott elbukik, hogy konkrétan nem lehet kommunikálni, akkor nagy eséllyel ennek annyi.

Mennyi ideje zárkózott el tőled?

2022. szept. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Felnőtt kategória. 2 hete van ez.
2022. szept. 20. 06:43
 6/20 anonim ***** válasza:
Békítő szex sok dolgot megold
2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez jó, boldogan benne is lennék. Na de, hogy csináljam, ha nem veszi fel a telefont és nem reagál üzenetekre?
2022. szept. 20. 15:20
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Igen, rák férfi vagyok, és a szex be szokott válni.


Vagy vegyél egy vörös szatén köntöst, fényképezd le magad benne, küld el neki, az talán megtöri a jeget.

2022. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Elnézést kértél?
2022. szept. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, egy hete. Nem reagált rá. már csak a fotós 5let van hátra. De félek, hogy félre megy. Hogy csináljam? Írjak is vlmit előtte, vagy elég a kép? Nem veszi zaklatásnak?
2022. szept. 22. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!