Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan lehet megtudni percre...

Honnan lehet megtudni percre pontosan a születési időt, ha a családomban senki nem emlékszik?

Figyelt kérdés

#születési-perc
2013. szept. 22. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

úgy nem hiszem hogy lehet...

én 11:11-kor születtem nem volt nehéz megjegyezni...

2013. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán(!) ha visszamész a kórházba, ott ki lehet deríteni...
2013. szept. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy időben fellendült az érdeklődés a pontos születési idő után, akkortájt volt lehetőség h bizonyos összeg ellenében a kórházi archivumokból előszedjék az aktákat pontos születési idővel.

Szerintem ma is kell h legyen ilyen lehetőség, kérdezd meg a kórházat hol születtél :)

2013. szept. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a kórházból is, de ugyanakkor anyuka is kellene rá emlékezzen, legalább az óraintervallumokra.
2013. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy mikor születtél, az asztrológusok napkelte horoszkópot szoktak készíteni (attól függően, hogy aznap mikor kelt fel a Nap), de olyanról is hallottam már, aki reggel 6 órára számol ilyen esetben.


Egyébként van olyan asztrológiai szoftver, amivel lehet időpont-korrekciót számolni, már megtörtént életesemények (házasságkötések, gyermekek születése a családban stb.) alapján. Ha foglalkozol ilyesmivel, priviben szívesen megírom, hogy melyik ez a program.

2013. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A születések időpontját úgynevezett nővér könyvebe is beírják.Menj vissza a kórházba ahol születtél(egy kis pénzért persze),vagy ahova elszállítja a kórház a dokumentumot és ott kérdezősködj.
2013. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig feljegyezték ezeket az adatokat?

Az, hogy az anyának tudnia kell, érdekes kérdés, nekem anyai nagyanám a nevét se tudta rendesen bediktálni, így anyukám születési anyakönyvében az édesanyja neve rosszul szerepel...

2014. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!