Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik azok csillagjegyek aki...

Melyik azok csillagjegyek aki azt mondják hogy veled nem akarok vitatkozni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 21:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

#9

Miért hirdeted itt, hogy incel vagy?

Remélem büszke vagy rá :D

2022. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Tűz jegyű vagyok, szeretek vitázni. De csak értelmes emberrel.
2022. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
A skorpiók imádnak veszekedni, mert mindenáron bizonyítani akarják, hogy márpedig csak nekik lehet igazuk és ők a jobbak. És mindig az a vége, hogy rajtuk röhög mindenki mert nincs igazuk de legalább közröhej tárgyává tették magukat...:D
2022. nov. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
13-as, és most hogy leírtad ezt a bődületes ökörséget az egyik degenerált skorpió ismerősödről, ráhúzván ezt az OKJ-s ezotv jóslatot több millió emberre, Te nem tetted magad közröhely tárgyává. Ok! :D
2022. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

14-es.

És most, hogy vérig lettél sértve, mert magadra ismertél vagy mert magadra vetted, nyugodtan beismerheted, hogy hatalmas gyökérséget írtál, ugyanis egy szavamból sem lehetett megállapítani, hogy most éppen egy vagy több ember alapján gondolom ezt róluk. De azért te nagyon okosnak érezted magad és tudtad magadtól, mert rájöttél. De sajnos nem nyert. :D Azért logikus, hogy nyilván nem egy ember alapján írom ezt nem? Elárulom neked, hogy minden skorpió ismerősöm ilyen és nem csak én vagyok velük így :D

Szóval ez most öngól!


Ja várjunk, mindjárt kitalálod, hogy csak én ismerek ilyeneket és csak az én vàrosomban/környezetemben vannak ilyen skorpi genyók... :D

2022. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

De akko' most ki a Skorpiobb Skorpio? Akinek Skorpio Napja van, vagy akinek Skorpio Marsa? :)



38F incel

2022. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Ikrek, Vízöntő
2022. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Bak
2022. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Senkivel nem akarok vitatkozni! (tűzjegy)
2022. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez nem ettol fug.
2022. dec. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!