Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek a horoszkópok kompatib...

Hisztek a horoszkópok kompatibilisában?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartottam de így évek múlva már egyre jobban érzem azt hogy igaz lenne hogy a horoszkópom valóban leír engem olyannak amilyen vagyok. Az a kérdésem ti figyeltek arra hogy "kompatibilis" horoszkópú emberrel ismerkedjetek meg?

2022. dec. 15. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Megnéztem itt kettőnket: [link]

Köszönőviszonyban nincs a valósággal.


De ha mutatsz megbízható elemzést, akkor megfontolom.

2022. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Helyesen elkészítve pontos képet ad két személy kapcsolatáról és annak kimeneteléről. Persze nem a "Oroszlán férfi, Halak nő összeillik-e" típusú elemzésekre gondolok, hanem megfogni a két személy pontos születési képletét, és összevetni őket egymással. Nem csak párkapcsolatokra, de akármilyen emberi kapcsolatra jó. Ha valaki kísérletezni szeretne akkor megnézheti a kompatibilitását olyan emberekkel akiket ismer, jó és rossz kapcsolatokat egyaránt. Ha valakit érdekel a kriminológia akkor pedig összevetheti egy bűncselekmény áldozatának és elkövetőjének képleteit is, illetve kielemezheti az időponttal egybevágó Lunar Return képleteket.

Például, ha volt az ismerőseid vagy a te életedben olyan kapcsolat ami fizikai bántalmazással járt akkor több mint valószínű hogy ha összeveted a képleteket akkor az elkövető Szaturnusza erős fényszöget fog bezárni az áldozat Uralkodójával vagy aszcendensével, illetve lehet majd látni bántalmazásra utaló jeleket az előrejelző asztrológiai képletekben is.

2022. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek benne hogy a csillagjegyeknek van szerepük benne de persze nem az határoz meg mindent, annyira nem egyszerű a dolog.

Nagyon leegyszerűsített szempontból nézve viszont tényleg van hogy két csillagjegy kompatibilis meg olyan is amikor nem.

2022. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva viszont ha párt keresek/kerestem sose néztem a csillagjegyet:)

De pl munkahelyemen mikor jóban lettek egykét emberrel akkor pár hét vagy hónap után mindig megkérdeztem "amúgy neked mi a csillagjegyed?" és mikor mondták akkor meg se lepődtem mert kb mindig ugyanazokkal a jegyekkel jövök ki jól :D

2022. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az astroseek-en tudsz szinesztriát nézni, azaz hogy összeilletek-e a másikkal. De csak akkor van értelme, ha tényleg pontosan tudod a másik születési idejét.

Egyébként meg egyrészt a csillagok csak ösztönöznek az asztrológia szerint is, azaz van szabad akaratod ilyennek vagy olyannak lenni, fejlődni vagy se vagy mondjuk konfrontálódni vagy se. A másik meg hogy ha hiszel ebben, hát pont azokkal fogsz összefutni, akikkel valami dolgod van vagy nekik veled. Tipikus, amikor kilépnek az emberek egy kapcsolatból vagy akár munkahelyről és mégis újra megkapják ugyanazt a problémát, mert viszik magukkal.

2022. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Laylah ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog, hogy ha azt mondom, hogy Halak vagyok, akihez meg vonzódom, az Szűz, akkor azt lehet mondani, hogy "Halak és Szűz? Felejtsd el, ég és föld, semmi közötök egymáshoz." De ha jobban megnézed a képletemet, akkor azt látod benne, hogy az aszcendensem Szűz, így máris van közös pont. Vagy épp egy másik embernek a napjegye Skorpió, az aszcendense Oroszlán, a felszálló holdcsomópontja Halak, az én leszállóm meg Oroszlán, ezért nagyon jól megértjük egymást, vonzalom is van, amit nehéz elengedni, de a Halak Nap + Oroszlán leszálló miatt az Oroszlán aszencendens kiidegel a fennhéjázásával.

Sokkal több és átfogóbb az asztrológiai elemzés annál, mint hogy "én Vízöntő vagyok, a nő Bika, mennyire illünk össze?", vagy "mennyire leszek sikeres az üzleti életben, ha a napjegyem Kos, az aszcendensem Nyilas?" Az összes bolygó pozíciója, fényszöge számít, nem csak egymáshoz képest, hanem a házakat illetően is.

Egyik közeli ismerősöm pont most csináltat kompatibilitási és személyes elemzést. Egyrészt nagyon hosszú téma, hanganyagként kapja meg, már vagy 5-6 óra simán benne van, és még most járnak nagyjából a felénél. Másrészt meg olyan önismereti dolgokra világított rá neki az asztrológus már most, amikről korábban sejtelme sem volt. Az egyik hanganyagot megmutatta nekem is, miután elmondtam neki, hogy hogyan érzem magam az utóbbi időben. Hosszú perceken beszélt benne arról az asztrológus, hogy a Halaknak milyen érzelmi önvédelmi mechanizmusai vannak, mi váltja ki, hogyan lehet tenni ellene. Pont arról volt szó, amit előtte írtam az ismerősömnek, így, még ha nem is nekem/rólam szólt az anyag, én is profitáltam belőle valamennyit. Ha megoldani nem is fogja a problémámat, de rávilágít az okokra, megoldási módszerekre.

2022. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is halak vagyok. És tudom a

pontos születési dátumokat. Van erre egy ingyenes oldal ahol megnézhetem ezek alapján ?

2022. dec. 15. 18:50
 9/16 Laylah ***** válasza:

Óra-perc kell. :)

Ha tudsz angolul, akkor [link]

2022. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Laylah ***** válasza:
Felviszed előbb a sajátodat, majd ha megnyitod, akkor bal oldalt hozzá lehet adni másik embert is.
2022. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!