Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hiszem is,nem is,ti hogy...

Hiszem is,nem is,ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mivel ez ezoteria,azon belul is asztrologia, kérem, a kotekedo unatkozok ugorjanak.

Mi a férjemmel mindketten Rakok vagyunk.Ezert kicsit megijedtem mert benne van a pakliban.Skorpio kolleganom szinten azt mondja,lehet benne valami..


[link]


2022. dec. 19. 10:44
 1/4 Bálvány ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy ez csak te szerinted ezoterika és asztrológia. Szerintem csak kitaláció és fantáziából merített újságírás, háttérismeretek nélkül. Még pár ilyet elovasol,csalódni fogsz és már Te leszel az aki másoknál fikázod az asztrológiát. A sok kötekedő ezek miatt van.
2022. dec. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan veszed aztrológiai "ismereteid"?

.

Nézz utána a kínai, az azték asztrológiának is. Ha azok is ugyanazt az eredményt adják (ami eleve kitárt!), akkor lehet NÉMI alapja félelmednek.

2022. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egy ilyen oldalrol tajekozodj, inkabb menj el josnohoz ha szeretned tudni a jovod.
2022. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnállak téged, kérdező
2022. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!