Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő és Szűz férfi?

Oroszlán nő és Szűz férfi?

Figyelt kérdés
Főleg gyakorlati tapasztalat érdekel. Van itt olyan aki ilyen felálásban van párkapcsolatban? (Pontos születési dátum nem ismert, még napszakra sem. Pedig tudom az jó volna.)

2022. dec. 31. 18:28
 1/7 anonim válasza:
70%
Igen. Most érkezik az első gyerekünk. Mit szeretnél tudni?
2022. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Megy PŰ. .
2022. dec. 31. 20:26
 3/7 anonim válasza:
Igen, 3 és fél éve.
2022. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem! Oroszlán nő vagyok, vonzanak a Szűz pasik, de borzasztó lett az eredménye az összes ilyen próbálkozásnak. Barátként szeretem őket, de annál több egyáltalán nem működött.
2023. jan. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Már nem szűz.
2023. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Oroszlán és a Szűz barátként a legjobbak.


Az Oroszlán nőhöz Nyilas férfi való, a Szűz férfihoz pedig Bika nő.

2023. jan. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapjáraton maga a 2 csillagjegy összeférhetetlen, kell tudni a többit is az emberről (hold, aszcendens, Vénusz stb.) én pl. bak vagyok, de nem jellemző rám sem a "kötöm az ebet a karóhoz" féle kitartás, sem a konzervatizmus (vízöntő és ikrek jegyek vannak nálam túlsúlyban, a súlyponti jegyem meg oroszlán).
2023. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!