Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és mérleg vonzzák egymást?

Rák és mérleg vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
2023. jan. 11. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Rák és a Mérleg jegye a horoszkópban két teljesen eltérő jellemű jegy. A Rák jellemzően érzékeny, érzelmileg kifejező, bizalmas és óvó, míg a Mérleg jellemzően racionális, tárgyilagos, diplomata és alkalmazkodó.


Bár mindkét jegy képes lehet megérteni és támogatni a másikat, és képesek lehetnek együttműködni, de a kapcsolatukban lehetnek kihívások, mert két különböző életszemléletet képviselnek.

A Rák például szeretni szeret, érzelmileg befolyásolódva, ami ellentétben állhat a Mérleg racionális hozzáállásával, amely szükséges lehet a kapcsolatukban.


Azt mondhatjuk, hogy nem feltétlenül vonzzák egymást, de van lehetőségük a működőképes kapcsolatra, ha képesek lesznek megtalálni a közös pontokat és elfogadni a különbségeiket. A kapcsolatukban lehetnek kihívások, de a tisztelet és az egymás megértése képes lehet azokat legyőzni.

2023. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: én rák vagyok, a feleségem mérleg. Több mint 13 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunkban alig vannak zökkenők, szinte ideális az ismerőseinkhez képest (akik közt elvétve találni ennyi ideje tartó kapcsolatot)

Én vagyok a racionális, a feleségem inkább érzelmileg dönt, de az életszemléletünkben alig van eltérés.


Azt hiszem, hogy az asztrológiát hanyagolni kellene, mert csak megtéveszti az embert, feleslegesen lát bele problémát helyzetekbe, esetleg lemond lehetőségekről.

2023. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz pár. Ideálisabb, ha a nő a Rák és a férfi a Mérleg.
2023. jan. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!