Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Rák Holdú emberek sokkal...

A Rák Holdú emberek sokkal jobban és egészségesebben kezelik az érzelmeiket és a hangulataikat, mint a Rák Napúak?

Figyelt kérdés

A Rák jegyet a Hold uralja, így a Hold a Rákban mondhatni “otthon” van.


Így hát talán nem csoda Rák Holddal az emberek sokkal jobban élik meg az érzelmeiket, empatikusak, együttérzőek, családszeretőek, jó értelemben érzékenyek és persze spirituálisak.


A Rák Napú emberek viszont sokszor a Rák teljesen negatív (vagy éppen visszás) oldalát képviselik. Túlérzékenyek, sértődékenyek, kicsinyesek, bosszúállóak, manipulatívak, hangulatemberek, örökös “áldozatok”. Lehet, hogy azért mert a Nap ebben a Hold által uralt jegyben nehezen tud harmonikusan kifejeződni.



2023. jan. 16. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Értem, de mi a kérdés?
2023. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérdés, hogy kinek mi a tapasztalata, észrevétele ezzel kapcsolatban?
2023. jan. 16. 13:47
 3/8 japierdole98 ***** válasza:
100%

Rák napom, skorpió holdam van.

Nem könnyű belátni de igen, manipulatív vagyok, negatív, sértődékeny és hangulatember. De ezt is lehet fejleszteni, csak én szarok rá :D

Nem minden Rák ilyen egyébként, van olyan ismerősöm akinek jó energiái vannak. Szóval nem minden fekete fehér.

2023. jan. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Tehát az egésznek semmi értelme?
2023. jan. 18. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 japierdole98 ***** válasza:

Szerintem van alapja a meglátásodnak, szóval nem mondanám hogy nincs értelme, csak egy kicsit máshogy látom.


Például írtad hogy egy a rák napú ember negatív stb. Én úgy vettem észre hogy azok az emberek akik szeretik magukat, és pl. jó családban nevelkedtek, intelligensek, azoknak jó energiái lesznek, több mint valószínű spirituális útra térnek, és a jegyének a jó tulajdonságait kapják meg. Azok akik rossz környezetben nevelkedtek, ők vannak az érem másik oldalán. Persze ezt befolyásolhatja sok minden, mert van úgy hogy jó környezetben nevelkedik valaki, mégis rossz útra sodorja az élet, és megromlik. Rengeteg tényező van.


Jó dolog a horoszkóp és sok minden kinyomozható a chartokból, de tudni kell elvonatkoztatni tőle, mert nem csak a jegyünk befolyásolja hogy kik vagyunk.

2023. jan. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Laylah ***** válasza:
Az, hogy Hold/Nap a Rákban, még mindig nem sok infó a teljes kép tekintetében. Főleg, mivel tök más szerepkör tartozik a Naphoz, mint a Holdhoz. Ezen kívül még kaphatnak különböző pozitív vagy negatív hatásokat (fényszögeket) más bolygóktól, amik tovább módosítanak rajtuk, valamint ha ez is tisztázott (tehát tudod a születési időpontot percre pontosan), még mindig van az egésznek pozitív vagy negatív működése, alsó, középső és felső szintje, nagyjából erről írt az 5-ös is.
2023. jan. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Napjegy - Lélek

Aszcendens - Viselkedés

Holdjegy - Érzelmek


A Napjegyét egy felnőttnek főleg, nehezen fogod tapasztalni és össze keverik az emberek az Aszcendens viselkedésével.

Ráadásul nem mindegy mi festi még ráadásul a Napjegyet, mivel nem feltétlenül tisztán Rák Napjegyű valaki, hanem van fényszög és más bolygó behatás is.

2023. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor legyen egy Rak Hold valasz is.....


Ugye eletsors szempontjabol azt kell nezni, hogy melyik hazat uralja a Rak Hold, illetve a Rak Nap.


Ugye, az en esetemben az elsot, hiszen egyuttall az aszcendenssel, vagyis testi epseg szempontjabol jo allas, viszont fizikai allokepesseget tekintve gyenge. Az eletenergiam viszont hol van, hol nincs (tobbnyire a hol nincs a jellemzo).



Vagyis az az eletterulet alapvetoen sikeres, amit a Rak Hold ural, de labilis. Az az eletterulet, amit a Rak Nap ural, alapvetoen erzelemvezerelt, es a gondoskodas, mint "personal brand" megjelenik a szemelyisegben es az eletsorsban.



38F incel

2023. jan. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!