Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szereted a Lenor fehér sensiti...

Szereted a Lenor fehér sensitive öblítőt? Milyen az illata a ruhán? Mivel másabb a sensitive, mint a sima ? Egészségesebb?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 10. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Jó illatú
Nem jó
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Gyenge illata van. Ahhoz ideális, ha mondjuk parfümöt szoktál viselni.
2023. jan. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem rohadt büdös. Munkásruhákat öblítek vele, alig várom, hogy elfogyjon. Többet biztos, nem veszek ilyet.
2023. jan. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Megmondom őszintén, hogy nekem a Lenor márkáról kifejezetten rossz tapasztalataim vannak.
2023. jan. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 K.O. ***** válasza:
42%
az illata kellemes, de nagyon halvany es semeddig nem tart, de ha bekevered valami hasonlo silannal, lehet ki lehet hozni belole valami jot:)
2023. jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
51%
Nekem megfelelő.
2023. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a kedvencem az arany lenor, de szoktam mindig mást kipróbálni, viszont mostanában besokkaltam a mindenféle illattól, a tusfürdőimet is váltottam “sima illatokra” lactovit, sima dove..és ekkor a sensitive lenort vettem. Én szeretem, van egy kellemes kis illata, fekete ruhákhoz való perwollt használok hozzá, azzal nagyon jó
2023. márc. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!