Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlan/szűz párosítás milyen?

Oroszlan/szűz párosítás milyen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Szörnyű.
2023. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
29%
Lehető legszarabb
2023. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatként nem jó. Ha a nő az Oroszlán és a férfi a Szűz akkor van egy kis esély, hogy működjön.


Barátságként (Oroszlán nő - Szűz nő vagy Oroszlán férfi és Szűz férfi) viszont nagyon jó.

2023. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Sima ügy. A felnőtt macskafélék akkor is tudják mit kell csinálni, ha még előtte nem volt részük ilyesmiben.
2023. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg Harry “herceget” meg a néger csaját :D jó példa
2023. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, 22 éve a Jupiter kicsit nagyobb árnyekot vetett a Szaturnuszra, 37 éve a Mars pont olyan messze volt az Uránusz tömegközéppontjától mint a Nap. Ezek mind-mind kedvezően befolyasolják a szűz&oroszlán kapcsolatot.
2023. jan. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
0%
Nem tudni a horoszkóp többi részének ismerete nélkül. Én pl. Halak vagyok, Szűz aszcendenssel, és 5-ös stelliumom van a Bakban. Jellememben a Bak dominál, aztán a Szűz, a Halak rész pedig "csupán" az érzelmi alapú megközelítést adja a sok logikai hatás mellé. Inkább vagyok Bak mint Halak.
2023. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neki szűz aszcendens bak hold

Nekem skorpió aszcendens rák hold

2023. jan. 18. 11:53
 9/9 Laylah ***** válasza:
0%

Az aszcendens a megnyilvánulás a világ felé, a Hold az érzelmi területre vonatkozik. Tehát ő úgy nyilvánul meg, mint egy Szűz (alapos, rendszerető), a Bak Hold (ami nekem is van) által pedig az érzelmeket logikai oldalról közelíti meg. Saját magamból kiindulva ez azt jelenti, hogy az érzelmi életének minden rezdülését nyugtázza, folyton vizsgálódik, elemez, hogy milyen érzést mi váltott ki, hogyan alakul, stb. Neked a megnyilvánulásod Skorpió, tehát inkább energikus, kíváncsi, végletekben élő (ha boldog vagy, akkor nagyon boldog, ha fáj, akkor belehalokúgyfáj, nem nagyon van balansz), a Rák Hold pedig otthon van ott, tehát érzelmileg nagyon gazdag lehetsz, ha nem értek sorozatosan negatív befolyások. A Rák Hold nagyon tud szeretni, családcentrikus. Azt nem tudom, melyikőtök az Oroszlán és melyikőtök a Szűz. Ha ő az Oroszlán, akkor hajlamos lehet elnyomni téged és megéri / nem éri alapon hozzáállni a kapcsolathoz (Bak Holddal mi pl. simán le tudjuk magunkat beszélni valakiről, ha úgy látjuk, hogy a kapcsolat nem vezetne jóra), míg te hajlamosabb vagy alárendelődni és szinte feltétel nélkül mindent odaadni. Ha ő a Szűz, akkor nagyon racionális ember lehet, te meg tüzesebb, érzelmesebb, szerintem hosszabb távon vagy unatkoznál mellette, vagy nem találnátok a közös nevezőt az értékeket illetően.

De egyrészt csak tanulópalánta vagyok, másrészt pedig minden bolygó helyzete és egymásra való hatása számít ilyen kérdésekben (is), simán lehet olyan állás, ami felülírja mindezt.

2023. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!