Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hány éves kortól jellemző az...

Sens0r kérdése:

Hány éves kortól jellemző az emberre inkább az aszcendense?

Figyelt kérdés
És ameddig nem az a jellemző, melyik bolygó dominál?

2023. jan. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
13%
Amint elkezded bemagyarázni magadnak.
2023. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szabály hogy hány éves kortól mi jön.
2023. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

8as, köszi.


9es, konkrétan az ellenkezőjét mondod annak, amit mindenki írt.

2023. jan. 25. 14:25
 14/53 anonim ***** válasza:
18%

9-es vagyok.

Unokatestvérem foglalkozik egész magas szinten asztrológiával és a fiammal kapcsolatban kértem tőle tanácsot, útmutatást, hogy mire véljem a dolgait. Ő mondta, hogy bár mindkettőnk napjegye mérleg, a gyerekem viszont kb mintha én lennék fejen állva. Mert az aszcendense skorpió, ő még csak 14. Kb 30 éves koráig fog ez dominálni, akkoriban "benő a feje lágya", utána jön elő a napjegye.

2023. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
19%

"9es, konkrétan az ellenkezőjét mondod annak, amit mindenki írt."

. Mert az egész horoszkóp egy áltudomány, soha nem sikerült bizonyítani, hogy pontos leírást adna valakivel kapcsolatban az, hogy mikor született. Nézd meg ikreket: náluk még a biológia is azt sugallná, hogy hasonlóak, mégis sokszor tök ellenkező irányba mennek.


A 9-es meg az alapján általánosít, amit egyszer valaki mondott neki egy esetről. Szóval ez duplán fail.

2023. jan. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
87%

9-es vagyok. Igen, általánosítok. Nem azt mondta, hogy az én fiamnál ez konkrétan 30 éves kor körül változik, hanem hogy az ember napjegye 30 éves kor körül kerül előtérbe, addig az aszcendens dominál.


De ha alapvetően fasságnak tartod az asztrológiát, kedves 15-ös, akkor nincs miről vitatkozni.

2023. jan. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs ilyen. Az aszcendensed a fizikai eszközeid és amilyennek látnak, a Nap a belső éntudatod, amilyennek tartod magad. Persze kb. hiszen a világ visszajelzéseit nem hagyja figyelmen kívül az ember. Hogy ki mikorra és hová fejlődik... az teljesen egyéni. Valakinek ugyanaz a kettő, másnak pont szembenállnak. Szerintem a belső fejlődést inkább az áhított MC és a muszájmeglépni felszálló Holdcsomópont "környékén" érdemes kutatni.
2023. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 NTBS ***** válasza:
100%
Amikor szellemileg megérik rá.
2023. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Az érem két oldala: napjegy és aszcendens
2023. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

#14

Akkor nagyon rossz helyen művelődött.

18-20 éves kor után kezd el kinyilatkozni, fejlődni az Aszcendens és kezd átlépni, átfordulni, feltéve HA nem gyerekes az illető, és nem ragad a Napjegy szinten kizárólag.

18-20 éves koráig a Napjegye dominál az embereknek, majd ahogy fejlődik úgy az aszcendense.

Egyénfüggő e-miatt, mivel ha nem fejlődik, akkor 40 évesen is a Napjegy fog teljesen dominálni és gyerek szellemű is marad agyban.

Hiába adott a lehetősége, ha bem él Vele.

2023. jan. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!