Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hány éves kortól jellemző az...

Sens0r kérdése:

Hány éves kortól jellemző az emberre inkább az aszcendense?

Figyelt kérdés
És ameddig nem az a jellemző, melyik bolygó dominál?

2023. jan. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Asztrológus vagy? rengeteg asztrológus is ír rengeteg fszágot
2023. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

#20 vagyok

#31

Persze, de azok akik úgy gondolják bele ugranak és mindent tudnak azonnal.

Én amiatt tudom, hogy ez igaz, mivel igaz is az emberekre, ahogy a Kérdező is írta.

Nem mindegy, hogy ki miért tanul asztrológiát és az sem mindegy, hogy ki hogyan áll hozzá. Mindig tanulni kell benne és felfedezni is, folyamatosan ellenőrizni az olvasási mödszereket is, mivel 1000 féle van.

Nem mindegy, hogy valaki pénzért lesz asztrológus vagy azért, hogy tényleg segítsen az embereknek.

2023. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös válasza:
100%

20: Hmmm...


Kivi vagyok mit mondanál a születési képletemre. Nagyjából érzem, hogy mi az életcélom, de így 40 (44 vagyok) felett sem igazából 100%-ig tiszta. 5-6 éve foglalkozom önismerettel/spiritualitással, annyit tudok, hogy mások szerint is sokat fejlődtem bizonyos irányokban. Töki korom óta eléggé szenvedélyesem kiállok/kiálltam/intézkedtem minden igazságtalan dolog ellen, szó szerint ütközőpont voltam mindég is az életemben. Mostanra már talán kezdek lenyugodni úgy érzem, meg igazából nekem sokkal fontosabb az, hogy a belső békémet megtaláljam (ezáltal vissza is adjak belőle másnak) és a személyiségem (bár az ugye netto ego 🙃) fejlődjön, mintsem a materiális javaimat gyarapítsam. Teli vagyok vizes aspektussal*, mérleg nap mellett. :)

Bízom benne, hogy a halak aszcendens szépen fejlődik nálam. :)


*astro-seek szerint: 48.15%, a levegő elem lohol utána 29.63%-al. 😅

2023. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, hogy nincs olyan, pusztán a képletből kiolvasható bolygó ami dominálna vagy el lenne nyomva. Ez az egyén neveltetésén, döntésein és a külső hatásokon múlik, hogy egy adott planéta analógia erős e az életében. Nagyon determinisztikus az a megközelítés, ami ilyen életszakaszok szerint képes csak az aszcendens és a napjegy viszonyát értelmezni.
2023. jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

#33

#20 vagyok

Igaz nem látom a Horoszkópod, de nagy eséllyel, akkor Nyilasban van az MC-d, a karrieredet, életcélodat leginkább az MC mutatja, valamint a Holdcsomópont.

Igazság szerint az egész képlet, hiszen a Nyilashoz tartozó Jupiter állását is nézni kell, de nagyvonalakban feltehetően jó úton is haladsz a spiritualitás útján.

Nyilashoz a politika köthető még, a nagy utazás, a Hit, mások segítése és felemelése, lelkesítése, hiszen a Nyilas jelképezi a Hit-et, és tartja az emberekben.

Ha tele vagy vízes jegyekkel, akkor azt is jelenti, hogy érzelmi és intuíció beállítottságú ember vagy, tehát mindenkép jó úton haladsz.

Lehet spirituális oktatóvá kell válnod, de így látatlanban ez csak egy feltételezés.

De mindenkép ebben a körben kell valamit kiteljesítened, de ezen felül is lehet bármit természetesen.

Ezek csak nagyvonalak voltak és látatlanban.

2023. jan. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Neptun is van az MC-jén.
2023. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

#36

És Én azt honnan lássam képlet nélkül?

Amit le írt azt tudom és kiszámolni tudom a házai állását fejből képlet nélkül.

Remélem, nem az Asc-al (Aszcendens) kevered az MC-t (Medium Coeli), mivel akkor van tengelyen egy bolygó, ha Maga a bolygó van rajta szószerint a tengelyen és nem a tengely mutat a ház jegyébe.

Az se mindegy, hogy MC-n vagy ASC-en áll az a Neptun.

Ha az Asc a Halak jegyű első házba mutat az nem jelenti azt, hogy a Neptun rajta van.

2023. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen hülye hogy összekeverjem másfél év intenzív asztrológiázás után. Láttam a képletét. Nekem elküldtem az időpomntot privátban mert ráírtam és megkértem rá.
2023. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
*elküldte
2023. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Akkor Ő alapvetően is különleges ember, ha rajta van az MC-jén főleg az Uralkodó bolygója.

Nem is akárhogy.

De ez akkor nyilvánvaló is Neked.

Wow, ritka eset.

2023. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!