Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hány éves kortól jellemző az...

Sens0r kérdése:

Hány éves kortól jellemző az emberre inkább az aszcendense?

Figyelt kérdés
És ameddig nem az a jellemző, melyik bolygó dominál?

2023. jan. 25. 12:06
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
52%
Az születési uralkodó a Jupiter. Transzcendens nem lehet házúr
2023. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Születési uralkodó a Jupiter és a Neptun, mivel a Jupiter a régi használat, de a kettőt inkább használják úgy, mint Skorpiónál a Mars és Plútót.

Csak melyiket milyen fogalomban.

De ki hogyan elemez.

2023. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 K.O. válasza:
100%
nekem 22 evesen kezdodott, tisztan emlekszek, sajnos sose felejtem el, mert tudom mihez kotni.. azota csak "erosodik" az aszcendensem
2023. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 Bálvány ***** válasza:
2023. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 K.O. válasza:
100%

18:24

sztem a 30 az csak ilyen atlagnak van belove, a #20-as valasz leirta a lenyeget:


20/44 anonim ***** válasza:

#14


Akkor nagyon rossz helyen művelődött.


18-20 éves kor után kezd el kinyilatkozni, fejlődni az Aszcendens és kezd átlépni, átfordulni, feltéve HA nem gyerekes az illető, és nem ragad a Napjegy szinten kizárólag.


18-20 éves koráig a Napjegye dominál az embereknek, majd ahogy fejlődik úgy az aszcendense.


Egyénfüggő e-miatt, mivel ha nem fejlődik, akkor 40 évesen is a Napjegy fog teljesen dominálni és gyerek szellemű is marad agyban.


Hiába adott a lehetősége, ha bem él Vele.

2023. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy nem megy át Nekik, vagy nem akarják elhinni, de hát nem baj az, Én csak el mondtam és Én ezt biztosra tudom, mivel mindennek alaposan utána járok és ha tanultam valamit, akkor azt korrekten tanulom, vissza ellenőrizve, hogy úgy van-e.

De annak örülök, hogy azért átmegy mi a lényeg.

30. életévet csak az újság " Horoszkópok " (ami nem is Horoszkóp, csak egy Napjegy) kapták fel, hogy profibbnak hasson az egész, meg valamit hátha el találnak ezzel a számmal.

Az igazi Asztrológia bonyolult és sok feltétele is van annak mikor érvényesül az aszcendens, vagy hogyan érvényesül, mivel érvényesül, mivel rengeteg múlik Magán az emberen is, hogy hogyan halad a fejlődésében.

30 éveskor csak egy búlvárfogás.

2023. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Az ASC és az idő előrehaladásának korrelációja valahogy úgy néz ki, hogy minél több információd van a világról, annál biztosabb értékrendszerrel fogod kizárni, elkerülni, megválogatni az addigra már bebizonyosodottan nem neked való helyzeteket és nem önazonos szerepeket.

Kisgyerekként nincs meg az önazonosság, mert nincs egyéniség. A szüleink öltöztetnek, tanult módon szeretünk dolgokat, mert azt látjuk, hogy szeretni kell. Utánozzuk a környezetet, másolunk. A Hold és a Merkúr dominál.

Ahogy pattogsz a különféle énállapotaid között, végül rájössz, hogy egyikkel sem azonosíthatod magad örökké, csak az érzelmi, intellektuális, szellemi, testi kapcsolódást segítik (kivéve ha ezek a bolygók szintén az Én perspektívájának részei, ha az 1. életterületen vannak).

Akárhogy nézem, a 30-as szám szép kerek, de légből kapott.

29...ez a Szaturnusz visszatérése, ami az idő múlásának analógiája és amitől szintén magadra találsz. Az ASC sokkal hamarabb és fokozatmentesen alakul és nem fog semmit kiszorítani a helyéről. A Napot főleg nem, aminek létezése teszi lehetővé, hogy egyáltalán létezzen a zodiákus és aszcendensed legyen.

2023. febr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

"Valahol azt olvastam, hogy az aszcendens a CÉL."


Én meg azt hogy a Nap.

2023. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

3,5,6 vagyok.

Igyanazt írom, amit a 20as, csak míg nekem 19% os a válaszom, neki 100%os. ????? XD


Azóta bölcsebbként ezt írnám.

Nem éves kortól jellemző. Van aki már 14 évesen tudatosan fordul felé, van aki 40 évesen is teljesen be van ragadva. Az, hogy az emberek nagyja 20-22 éves kora körül elér olyan érettséget, ami miatt 24-25 éves korára már jellemezhető úgy, ami a kérdésben szerepel, lényegtelen, véletlen. Valójában nincs ilyen, illetve van és NEM kor függvénye.


Nos most hogy megint leírtam, amit annó, és amit a huszas, kíváncsi vagyok hogy megint 20% alatti, vagy 100%os ítélést kapok. 😃😃

2023. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

"Valahol azt olvastam, hogy az aszcendens a CÉL"



A felszallo holdcsomopont a "cel", kicsi barom kerdezo. Az aszcendens a mundankor kezdete, vagyis mundanertelmben a 11. haz a "cel".



39F incel

2023. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!