Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet látni a jövőmben?

Mit lehet látni a jövőmben?

Figyelt kérdés

Család, karrier, párkapcsolat szempontjából?

Mi lesz a szülőkkel, nagyszülőkkel, unokatestvérekkel stb. Mi összetartó vagy széthúzó család vagyunk? Lesz valami nagyobb változás vagy fordulat velem/velük? Valamint mikor fogok elköltözni otthonról (a szülőktől)?

Milyen szakmá(k)ban fogok dolgozni? A jelenlegi munkahelyem ahol vagyok nagyrészt ott fogok több időt eltölteni hosszútávon? Vagy lesz valami egész más amit most nem is gondolnék?

Lesz(nek) gyereke(i)m? Feleségem akivel házasodni fogok? Már nagyon szeretném hogy lehessen barátnőm.

Születtem: Székesfehérvár, 2000. 05. 02. 10:25

22/F



2023. febr. 3. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ingyen, joszivusegbol senki nem fogja neked ezeket megnezni. Mindenki 10-20 ezreket, ha nem tobbet ker el egy ilyenert.
2023. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1%
Menj el agykontroll tanfolyamra, ott van olyan gyakorlat, hogy megnéznek egymásnak dolgokat név, tartózkodási hely, születési dátum alapján. Sőt, megtanulhatod bevonzani, amit akarsz.
2023. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Egy nap híján 10 évvel vagy fiatalabb nálam.

Ingyen valóban senki nem fog elemzést készíteni

2023. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Telihold előtt 1 nappal mindig szoktam egy eltévelyedett léleknek ingyen jósolni (az én születési és névszámaim szerint ilyenkor erős az én holdcsakrám), és mivel pont holnap lesz telihold, ebben a holdnapban te leszel az, akinek ingyen jósolok. Ez az első, hogy nem személyesen csinálom.


Oszteomanciát alkalmaztam, tehát a csontok rezgését hívtam segítségül.

Nem fogom bő lére ereszteni neked, hogy mit és hogyan csináltam, mert ahhoz személyesen kéne látnod a csontok állását és a csontok alá elhelyezett, egyedileg megrajzolt ábrát, amit a születésed dátumából, Székesfehérvár számmezőinek kalkulált jegyeiből és a mai erőszámokból láttam... így igyekszem csak a legfontosabb dolgokat leírni - de ez sem lesz kevés információ.


A családod 8 éven belül egy komoly perpatvar miatt a szétszéledés szélére fog kerülni, és mindenki azon lesz majd, hogy a lehető legmesszebb kerüljön a másiktól, de az utolsó pillanatban egy váratlan vendég csitítja a kedélyeket, és újra fellobbantja a családi szeretet lángját.


Feleséged nem lesz (mert lesz majd egy nagyon közeli barátod, akinek végig fogod nézni a nagyon csúnya válását, és emiatt nem fogsz bízni a házasság intézményében), viszont lesz 2 nő az életedben, akiket nagyon fogsz szeretni, és akik fejenként legalább 1, de összesen 4-nél nem több gyermekkel fognak megáldani. Ami érdekesség, hogy a 2 nő ismerni fogja egymást, viszont különös módon baráti kapcsolatot is fognak ápolni egymással, azok után is, hogy az egyikőjükkel már megszakítod a párkapcsolatodat, és új párkapcsolatba kezdesz a másikkal.


Az elköltözésed pontos idejét nem látom, de azt igen, hogy a gyermekeid már nem a szüleid házában fognak megszületni.


A karrierrel kapcsolatosan annyit mondhatok, hogy nagyon kell majd hajtanod, és eleinte nagyon rögös úton fogsz haladni, de szép lassan minden a helyére kerül ezen a téren is. Nem fogsz sok pénzt keresni, de szeretni fogod a munkádat, és az számodra többet ér a nagyobb keresetnél.


Ami különös, és szintén ritkán olvasom ki oszteomanciánál, hogy kifejezetten rugalmas ember leszel.


Ennyit sikerült, remélem, hogy tudtam segíteni.


Áldás Rád, és légy jó!

2023. febr. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
szerintem mindenki készüljön a legrosszabbakra
2023. febr. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

A válasz: minden csak rajtad múlik.


Ha másként lenne, akkor nem lenne szabad akaratod (még csak az illúziója sem), így az egész életednek jóval kevesebb értelme lenne, úgy, mintha beülnél a moziba megnézni egy filmet, amit előre lespoilerezett a szomszédod.

2023. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bálvány ***** válasza:
45%

Ezt a csontot már lerágtuk. Giga stelliumod van a Bikában 6 bolygóval.

Ez annyit jelent, hogy minden jó és rossz, ami az életed során történik az egymás követő években/hónapokban (időszakokban) fog megtörténni. Tehát egy jó sorozatot követ egy rossz sorozat és újra.


Rövid távon nézzük meg szerelembe esés mikor lehetséges: Május közepe fele, amikor a Jupiter a Vénuszod felett áll.

Május 17 -én a Hold is csatlakozik hozzájuk. Na akkor kellene leszólítanod a kiszemelt csajt. Addigra cserkészd be a zsákmányt!


Egyébként ez a tavasz, nyár életed egyik szerencsés időszaka lesz. Élvezd ki!

2023. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Laylah ***** válasza:
45%

7. 5 bolygóval. A Mars már nem áll a stelliumban.

Kérdező, szerezd meg valahonnan Baktay Ervin - Asztrológiai prognózis c. könyvét és bogarászd ki a saját adataiddal.

2023. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8

Szokásos konteós helyreigazítás.

"Nézd meg magadnak."

Ezzel aztán sokat segítesz, innen látszik, hogy fingod sincs a témáról és valaki másnak kell megmondania.

2023. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Laylah ***** válasza:
45%

Nagyon kezdő vagyok asztrológiához, de nem értem, hogy jön ide a konteó... A radixon a Mars már nem áll együtt a másik 5 bolygóval, ergo nem a stellium része attól, hogy abban a jegyben áll. Nekem is van egy 5-ös Bak stelliumom.

Egyébként meg inkább keresgesse ki hiteles forrásból, rászánva az időt, mint hogy sok válaszban széttrollkodják, ha van is közte releváns válasz, az eltűnik a trollok közt. Véleményem szerint ha valaki nem hajlandó utána járni vagy rááldozni a szükséges pénzt, akkor nem is érdekli igazán a válasz.

2023. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!