Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Fekete hold Lilith mit...

A Fekete hold Lilith mit jelöl? Hogyan kell magunkban kezelni?

Figyelt kérdés

Hozzáértők válaszát szeretném olvasni, meg aki asztrológiában jártas, olvas stb!


Ami miatt felmerült a kérdés, hogy találkoztam valakivel (csak 2x), akinek a Plútó-Vénusz együttállása együttáll az én képletemben a Fekete hold lilith-tel.

Na most ez a személy úgy hat rám, hogy én teljesen transzban vagyok. Elkezdett az érdekelni, ami őt. Ugyanazt akarom csinálni, amit ő. Olyan tulajdonságokat elkezdtem fontosnak tekinteni, sőt vágyni rá hogy én is olyan legyek, amiket eddig (és valahol még mindig) elítéltem és legszívesebben kidobtam volna a fenébe. Tudom, hogy én nem olyan vagyok, hogy ez csak egy maszk lenne nekem, nem az igazi énem. Nem szerelem, egyrészt bazinagy a korkülönbség, másrészt voltam már szerelmes, ez nem az. Inkább ahhoz tudnám hasonlítani, mintha meg lennék babonázva, vagy hipnotizálva vagy nemtom. Ilyen ragaszkodás.

Eddig a Lilithről mindenfélet olvastam-hallottam. Valahol azt, hogy az egyik legsötétebb, legnegatívabb részünket jelöli, valahol meg azt, hogy ezt a részünket integrálnunk kellene, meg kifejezni, mert el van nyomva.

Tehát kérdezem, hogy egyrészt mit jelent ez az egész egy ilyen ismeretségben, másrészt mit kezdjek ezzel az ismeretséggel?

Ha foglalkozok vele, kb megbabonáz az egész, akkor hagyjam? Valami negagívat hozhat ki belőlem, a legrosszabb oldalamat vagy épp azt szolgálná hogy egy elnyomott részemet kifejezhessem?


2023. márc. 29. 00:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Az oroszlán jegyében van ez, nekem a 7es házban.
2023. márc. 29. 00:56
 2/6 Bálvány ***** válasza:
19%

Lilit? Komolyan? Ez még az asztrológián belül is az egzotikus kategória.

Gondolom A-Z-ig kielemezted a szinasztriát és a vonzódásra más magyarázat nem maradt csak a Lilit.

2023. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Laylah ***** válasza:
28%

A Lilith az kb. az ösztönök szintje. Nálam pl. a Skorpióban van 3. házban, csak néha nyilvánul meg, a Skorpió ugye kb. a "szex és halál" kategória, a 3. ház az információáramlás, kommunikáció. Ha olyanom van, ösztönszinten jön, hogy csábítok olyanokat is, akik amúgy marhára nem érdekelnek, flörtölök velük, húzom az agyukat anélkül, hogy bármit akarnék tőlük némi verbális szórakozáson kívül ("mentségemre" legyen mondva, most már azért nyíltan elmondom azt is, hogy nem akarok az illetőtől semmit, és ő dönti el, belemegy-e). Ha olyan a társaság, a hangulat és a téma, a legmélyebb szexuális jellegű dolgaimat is megosztom gond nélkül. A halál része pedig abban nyilvánul meg, hogy a tinikoromat végigkísérte, temetésekre jártunk zenekarral kb. heti szinten; ezen felül, hogy semmi gondom a halállal, nyilván nem esik jól, de rosszabbul élem meg valakinek az érzelmi elveszítését, mint a fizikait.

7. házas Oroszlán Lilith-et nagyjából úgy írnám le, hogy ösztönszinten jön, hogy te akarsz uralkodni bármilyen társas kapcsolatban. A legjobb minőségű partnert akarod magad mellé, talán még azt is elvárod, hogy kiszolgáljon (vagy "magad mellé emeled" és a világ urainak gondolod magatokat). A Vénusz-Plútó együttállás szerintem elég változékony lehet, mindig más dolgok vonzzák, vagy ami megfogja, azt megpróbálja elemeire bontani és még jobbá összerakni, egyfajta maximalizmus lehet. A Vénusz a "tetszés" bolygója, a Plútó pedig a lebontás-újraépítés körforgásáé. Az együttállás pedig harmonikus, könnyű energiafolyású kapcsolatot jelöl az érintett bolygók közt, tehát neked tetszik az ő hozzáállása ezekhez a dolgokhoz, a maximalizmusa, és ezt a hozzáállást a magadénak akarod tudni; neki pedig két lehetőséget tudok elképzelni. Vagy szimpatikus számára ez az "élet császára" szerep, vagy pedig le akarja (majd) benned ezt bontani, hogy egészségesebben épülhessen újra ez a tulajdonságod. Írom ezt azért, mert az Oroszlán hajlamos csak magára gondolni és mások igényeit semmibe venni.

De nem értek ezekhez, úgyhogy ne vedd készpénznek. :)

2023. márc. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kell kezelni, hogy keresel valami más hobbit, mert látom valami nagyon hiányzik az életedből.
2023. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Érdekes megközelítés volt. Köszönöm!
2023. márc. 31. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

#5

Igen, mindig az az érdekes és jó megközelítés ami alátámasztja a hited.

Case closed.

2023. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!