Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kozma Szilárd asztrológusról,...

Kozma Szilárd asztrológusról, Lilith, Sárkányfarok leírásairól akik asztrológiában járatosak mi a véleményük?

Figyelt kérdés

OLYANOK VÉLEMÉNYE ÉRDEKELNE KIZÁRÓLAG AKIK ASZTROLÓGIÁBAN JÁRATOSAK.

VALAMINT AKIK LEGALÁBB VALAMENNYIRE KÉPBEN VANNAK EZZEL A FAJTA ASZTROLÓGIÁVAL AMIT A KOZMA CSINÁL


Csináltattam elemzést vele még pár éve.

Lényegében az volt, h Ikrek karmás vagyok, Skórpió Lilitthel és Oroszlán sárkányfarokkal.

Azaz az Ikreknek, Skorpiónak és Oroszlánnak bizonyos negatív tulajdonságaival rendelkezem, tudatalatti mintákban, negatív magatartásformákban stb.

Az asszcendensem Bak, így a Bak pozitív tulajdonságainak erősítésével tudnám a leghatékonyabban feloldani ezeket.

Ilyesmiket ír, csak komplexebben.



Ezt pont a felesége írta. De pl. ilyen leírásokat ad:

[link]


Ha esetleg van valakinek véleménye, információja azt szívesen fogadom.



2017. jún. 21. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ahhoz nem értek, de váltottam vele pár e-mail-t, meg megnéztem néhány videóját a YT-on.

Szerintem nem normális.

Nagyon szűk világképe van, nekem az jött le, hogy ezzel a Lilith-jelenséggel 2-re (!!!) bővült a női tipolóiája.

Tehát van, aki családanya és háziasszony, meg van, aki nem.

Ennyi.:)

Egy ötödikes is ennél több tipust ismer a görög mitológiából, de neki ennyi.:)

2017. jún. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaigen, az e-mail-ben amit kérdeztem tőle, az egy fórumbejegyzésével volt kapcsolatos, és "feleltül" azt hajtogatta, hogy csináltassak vele horoszkópot, és menjek el asztrológiát tanulni XY-hoz. Ezzel az a baj, hogy az asztrológiának semmi köze nincsen ahhoz, amiről nála érdeklődtem.

Nembaj.

Ugorjunk.

:)

2017. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Az is érdekes, hogy ha jól értem a Lilith egy negatív hold az ő tudástárában, közben pedig Lilith egy pozitív vallási figura, Ádám első felesége.
2017. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 nezopont kerdese hogy pozitiv

de akkor miert hagyta ott Adamot? negativ volt Adam?

mas kerdes hogy nekembis szimpatikusabb Lilit mert "erosebb" mindenben mint Eva

es hogy kulobozo jelkepeket kepvislenek ma nem jelenti azt hogy ne lettek volna meg neki is azok a tulajdonsagai csak nem dominansan

2017. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

"de akkor miert hagyta ott Adamot? negativ volt Adam? "


Igen.

Alá akarta rendelni Lilithet.

2017. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Átverés, mint az egész asztrológia nevű humbug.
2017. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak leírom, nem állítom, hogy így van.

Lilith egyenlő volt Ádámmal, ezért a misszionárus póz megalázó volt számára, tehát nem feküdt Ádám alá.

Majd Évát már nem porból (sárból) teremtődött, hanem Ádám oldalbordájból.

Állítólag Lilith Démon lett, ës a pokolban szüli a gyerekeket, amit úgy csinál, hogy egyedül álló férfiakkal sull álmukban meglovagolja.

Persze ez csak mitológia. A Biblia szót sem ejt Lilith-ről.

2017. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezért írtam, h aki ért az Asztrológiához, az írjon.


Asztrológiai képletben egy meghatározott pont a Lilith, konkrét helye van mindenkinél, úgy mint a Holdnak, Napnak, Szaturnusznak meg még a másik sok száz dolognak. Ez egy erős negativitást jelző pont, általában amelyik házban van, annak az erős negatív tulajdonságai megjelennek az ember életébe, pl.: bikában van a Lilith akkor a bika negatív tulajdonságai valamilyen formában és legtöbbször a személy számára nehezen észrevehetően megjelennek. Ugyan ez a sárkányfarok pontja, de ugyan ilyen negativitást jelölhet pl. a szaturnusz bizonyos pozíciókban.

2017. júl. 2. 23:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit Szilárd mond, az szinte 90%-ban nagyon fontos és hasznos információ. Már amikor az asztrológiáról beszél, és nem a saját családi ügyeiről, meg a temérdek marhaságról,amit végig kell hallgatni ahhoz, hogy egy kis hasznos infót összeszedj. De a maradék 10% pedig a saját torz világnézetéből ered. Ő tipikusan az az ember, aki bármennyire is átlátja az árnyékén témakörét, önmaga nem ismeri fel a sajátját. Ettől függetlenül, az elemzéseiben (ha beavatási horoszkópot csináltatsz vele) elmond sok mindent, amit egyéb asztrológusoktól nem hallhatsz (pedig szükséges lenne). Én magam foglalkozom asztrológiával, és elmondhatom, hogy a mai asztrológusok zöme kontár és hülyeségeket beszél. Ettől függetlenül a rezonancia törvénye alapján mindenki arra fog rezegni, akire épp szüksége van.
2017. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!