Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy őrülten...

Miért van az, hogy őrülten hűvös vagyok néha, és nem tudom kifejezni az érzéseim a lánynak, akit szeretek?

Figyelt kérdés
Rák vagyok, szóval nem kellene így működnie... Mit kell nézni ilyen esetben? Azt hiszem, hogy a holdam Vízöntő.
2023. ápr. 4. 14:21
 1/7 anonim válasza:

El kell lazulnod, és görcsmentessé kell válnod, és utána menni fog.

Szintén egy rák.

2023. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember személyiségének milyensége, az egyén hozzáállása az élet dolgaihoz főleg tanult viselkedési mintázatok és genetikailag öröklött hajlamok függvénye. Az, hogy valakinek a születése időpontjában az égbolton egymáshoz képest látszólag hol helyezkedtek el égitestek ebben nemigen játszik szerepet.

Valószínűleg azért nem tudod kifejezni az érzéseidet, mert gyermekkorodban a környezetedet nem jellemezte felszabadult, bizalmas módon megnyilvánuló érzelmi kommunikáció. Az emberek akik körülvettek maguk is nehezen nyilvánították ki az érzéseiket feléd és egymás irányába, nem beszéltek azokról. Ez a fajta viselkedés beépült a személyiségedbe; gyakorlással ez megváltoztatható, ha őszinte érzéseid vannak, egyszerűen beszélj róla annak, akiben ilyen téren megbízol.

2023. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

fejleszthető, tanulható, csak a mintákat kell felülirni amit átvettél a szülőktől.

Nem mondanám, hogy egyszerű, sőt!

...nagyon kemény munka, és aki nem tudatos, könnyen feladja..és sorozatos párkapcsolati problémák halmaza lesz the future-

2023. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De igazából eszeveszettül ki tudom fejezni néha, tényleg, a lehető legtöbb módon, szerenád, dal, több oldalas szerelmeslevél, stb... De néha olyan hideg tudok lenni, hogy sokan el sem hiszik, hogy szeretem őket, csak játszom, de ezt egész egyszerűen nem tudom elmagyarázni.
2023. ápr. 4. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszem, hogy a holdam Vízöntő."


Ezzel már meg is válaszoltad a kérdésed.

2023. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Hold az anyukáddal való kapcsolatod jelzi főleg ilyen 1-2 éves korig, amikor még csak ő volt a világodban. Ezt a kötődési mintát viszed tovább ösztönösen a párkapcsolatba aztán. Vízöntő minőségben ez a kapcsolat független, lazább lehetett, fontos az egyediség, sőt lázadás valami közjó érdekében az otthon biztonsága helyett, esetleg a barátok megértőbbek, mint a különc anya/család. Vízöntő Holddal tipikus, hogy úgy érzed, a másik biztos kritizál kimondatlanul, azért nem tudsz kötődni, így máris elmondhatod, hogy a különlegességed miatt van minden belső magányod. És nem "csak" azért vágysz függetlenségre, mert nem tartod magadat szerethetőnek, ha hétköznapi vagy. El kell fogadni magadat, megismerni a szükségeid, de magasabb szintre vinni, az az tudatosítani az okokat, feldolgozni és elengedni a gyermekkori sérelmeket. Ne a képzelt elvárásokba gabalyodj bele, előbb magadat kell szeretned, megismerned. Pszichológus vagy meditáció, lelkiszemetes barátok... kinek mi. A csillagok csak jeleznek egy alapállást, amiből lehet fejlődni.
2023. ápr. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne agyalj annyit, mert pörögsz a múltban, fantáziálsz a jövőben, közben pedig elveszel hogy a jelenben élj. A hogyan kérdéseidre pedig csak az egod fog válaszolni, vagy másé, aki megmondja a frankót.

Tegyél fel kérdéseket, a hogyan helyett a mi kellene ahhoz....mi a lehetőség ebben... mi lehetséges számomra ? kérdésekkel...ami kinyitja a teret ahhoz, hogy megkapd a választ az intuitiv énedtől aki sokkal többet tud "nálad"

2023. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!