Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Őrülten szerelmes vagyok...

Őrülten szerelmes vagyok valakibe akibe nem szabadna, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Össze is szeretnék költözni az illetővel és leélni egész életemet vele de szinte biztos vagyok benne hogy neki más tervei vannak az életben.. De nélküle magányos vagyok, elveszett és meg akarok halni.

2023. márc. 1. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérj időpontot a területileg illetékes ideggondozóba.
2023. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit tehetsz? Foglalkozz a saját életeddel. Ha ő téged nem akar, akkor itt a történet megáll. Dolgozz, legyenek a hobbijaid, stb.
2023. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ne engedd el soha. Én is így vagyok egy személlyel mint te.
2023. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy szinte biztos vagy benne, hogy neki más tervei vannak? Tudja egyáltalán, hogy te szerelmes vagy belé és mik a terveid?
2023. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
#3 Inkább te is kezeltesd magadm
2023. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
*magad.
2023. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
3/ járok szihómókushoz de nem használ. De a szerelem normális dolog rendes igazi érzésekkel rendelkező ember sose engedi el a szerelmét.
2023. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
7. Ez hülyeség, egy agyilag egészséges ember előbb-utóbb belátja, hogy árt magának ezzel! Plusz ugye a szerelem egy múló dolog, csak addig fáj amíg tart, aztán tovább lépsz, elfelejted!
2023. márc. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%
6 éve ugyanazt szeretem mellette még többet is. De ő az első akit 6 éve szeretek.
2023. márc. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
"őrülten" - ez az egy szó pontosan jellemzi ezt az elmeállapotot. Az igaz szerelem kölcsönös dolog, nemcsak egy érzés, hanem közös értékek, közös célok, egymáshoz passzoló elvárások, stb. együttese. Ehhez két ember kell, nem elég egy a maga fantáziavilágával, hanem kapcsolatra van szükség.
2023. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!