Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi fog történni velem?

Mi fog történni velem?

Figyelt kérdés

Üdv!

Még korábban írtam ki kérdéseket, a munkahelyemet illetően meg a párkapcsolattal kapcsolatban. (Igen én vagyok az még mindig). Kezd rendeződni az életem.

Ami a karrieremet illeti úgy érzem már rendbe jöttek a dolgok. Már nincs az a nyomasztó rossz érzés, hogy holnap kirúgnak engem. Kezdek hozzászokni a munkahelyemhez, valamint tapasztalatokat is gyűjtök.

Van kilátásban egy nő, akivel egy ideje elkezdtem írogatni. Nem tudom, hogy az volt akit korábban itt említettek nekem, de úgy érzem akár lehet ő lesz az első kapcsolatom. Kérdés az hogy mennyire hajtsak rá? Mert szerintem akar tőlem valamit. Élőben eddig még nem találkoztunk. Vajon fogok vele találkozni, ő lesz az?

A válaszokat köszönöm.

Üdv, szép napot mindenkinek.

Születés: Székesfehérvár, 2000. 05. 02. 10:25

22/F


2023. ápr. 6. 11:40
 1/4 Bálvány ***** válasza:

Hát igen.....A tranzit bolygók közelítenek a Bikához. A Vénusz, Merkúr már benne van és

születési bolygóidat nyaldossák. A többi megy utána!

Februárban-Márciusban megígértem neked a sikert májusra. Ugy emlékszel? (Sajnos Könnyelműen tettem.)



Most sok planéta a 10. házadban van és segítik karrieredet. De hát te ezt úgy is érzed, minek magyarázzam.

kb. 4.-én volt a Merkúr a Vénuszodon. Akkor talán hírt kaptál a csajról, vagy jeleket adott neked.

Mindegy. szóval nemrég megvolt az impulzus.

Lassan építsd fel a kapcsolatot! Ne a farkaddal gondolkozz!

kb. apr. 22-én megvilágítja a Nap a Vénuszodat. Talán tisztázzátok a helyzetet.

Esetleg szerelmet vallasz.

Ne feledd, Óvatosan kell haladni.

(apr. 23-án délbe talán apróbb döccenő lehet. Erre vigyázz!)


Most kellene az írnom, hogy május 23.-án a Jupiter rááll a Vénuszodra és

a vágyad beteljesedik.....boldogan dugtok, míg meg nem halltok.

De sajnos ez a nagy büdös élet nem ilyen tündérmese.


Május 7-ig még viszonylag fényesen mennek a dolgok, aztán fokozatosan beborul nálad az ég. (Május 10. is érdekes.)



Ha megnyugtat, május végén nagyon sok embernek szar lesz, nem csak neked.

A Mars-Jupi-Plútó egymást támadja majd és az égi harctéren szitává lövik a Vénuszod kb. május 23-án. +-3 nap.

És nálad Uránusz-Uránusz kvadrát is jön kiszámíthatatlan véletlenekkel.



Június elején aztán tisztul nálad is kicsit az idő megy a vihar. De az Uránusz-Uránusz kvadrát hozhat még váratlan dolgokat

pl. Jun 4.-én is.


Gyere vissza ide gyakorira és mond el a hitetleneknek: IGAZAD VOLT BÁLVÁNY!

2023. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hú, ez érdekesen hangzik. Ezekre a dátumokra kíváncsi vagyok, bár még teljesen így sem tiszta mi lesz velem, de majd visszajövök ide megint szerintem.

Köszi!

2023. ápr. 6. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
hú de jó engem is elemezhetnél hogyan fog alakulni a világom :D
2023. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaza volt a Bálványnak. Valóban úgy történtek a dolgok ahogyan azt megjósolta nekem.
2023. jún. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!