Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkópom szerint ma...

A horoszkópom szerint ma komoly változásnak kell történnie a szerelmi életemben. Az a baj, hogy ma nem találkozom a kedvesemmel?

Figyelt kérdés
Ráérek akkor szakítani, amikor találkozunk, vagy ma fontos? Előfordulhat, hogy ma azért kell szétvállnunk, hogy egyszer szebb legyen a kapcsolatunk?
2014. júl. 16. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ma kellene, minél hamarabb szétváltok, annál jobb neki.
2014. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább ma volna jó. Nehogy ilyet írjon a horoszkópod az esküvő/első gyerkőc után és akkor "kelljen" megtenned ...
2014. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszíves olyan írjanak, akik egy kicsit értenek az asztrológiához.
2014. júl. 16. 08:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem kicsit, hanem NAGYON ért a horoszkóphoz az sem fogja Neked azt mondani, hogy egy újságos random napi horoszkóp miatt szakíts a kedveseddel. Ilyet SENKI nem fog neked mondani! Az ilyen napilap végi "ma nagy változások fognak veled történni" horoszkópokra még a hozzáértők is azt mondják, hogy hülyeség...
2014. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss , de ha te ilyen h***e vagy,akkor megérdemli a barátnőd , hogy szakíts vele , mert nincs ilyen emberekre szüksége. Mielőtt még felháborodnál, igen értek az asztrológiához, de ez szerintem h*lyeség
2014. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Napfonat ***** válasza:
100%

Én nem értek az asztrológiához, de a pszichológiához annál inkább!

Szerintem már régóta érik benned a vágy a szakításra, de már jó ideje halogatod, mert nem mered bevállalni a konfliktust.

A napi horoszkóp pedig jó fogódzót jelent neked, egy szuper ürügyet arra, hogy másra kenhesd, mondjuk az égitestekre!

"Hiszen ők is megmondták".

2014. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha a kapcsolatodban bekövetkező változás pozitív?


Saját véleményem az hogy az állatkertben már nincs is kerítés.

2014. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Melyik oldal szerint? :-)

Én többet is elolvasok, vicces, amikor teljesen eltérő dolgokat írnak, de én másképp használom, például ha negatívat jeleznek, próbálom azokat az eseményeket pozitívra fordítani, ha pozitívat, akkor meg még jobban arra igyekszem irányítani a dolgokat, hogy maximálisan kiélvezhessem. Ezek nem kőbe vésett szabályok, bogár, még az egyedi személyre szabott se, csak iránymutató, mire figyelj egy kicsit jobban. Amúgy a változás pozitív is lehet, vagy te mindenképp szakítani akarsz, mert nem vagy boldog? Nyilván ha valami nem jó, és nem lehet javítani, azt nincs értelme folytatni, de te irányítod az életed.

2014. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!