Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen oldalakon tudok keplete...

Milyen oldalakon tudok kepletet elemezni? Akinek megy honnan szerezte a tudását?

Figyelt kérdés

szívesen venném az általános jellemzőket nagyvonalakban erre a képletre (munka,tanulas kapcsolat) akinek van rá indíttatasa

[link]


2023. ápr. 7. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A wolfram alpha például roppant hasznbos volt középsuliban.
2023. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Elméletben: Először is tisztába kellett tennem magam asztrológiai irányzatok tekintetében, mert egy kontár felolvasta nekem a saját képletem kiragadott elemeinek valami könyvbéli leírásait saját horoszkópom elemzése címszóval. Ott meg kellett tudnom hogy a csillagképeknek nincs semmi köze a tropikus rendszerhez és az egész el van csúszva, így baromságokat olvasott. Szóval kellettek csillagászati alapok.

Olvastam a saját astro-seek elemzésem, ami gyakorlati tapasztalat hiányában csak összezavart és lekorlátozott. Önálló gondolkodás nélkül, előre legyártott interpretációkat voltam képes olvasni, de horoszkóp ábrát nem.

Elkezdtem olvasni pár tucat könyvet, megnéztem rengeteg videót, előadást, sokat gondolkodtam alapvető létkérdéseken.



Gyakorlatban: Sok tapasztalatra van szükség. Minden létező jöttment ismerősöm születési adatait elmentettem. Ha nagyon rossz volt a kapcsolatunk,azért, ha nagyon jó, akkor meg azért. Meg kellett tapasztalni az évkör minden egyes pontját, minden egyes szereplőjét és azok viszonyulásait minden más szereplőhöz minden létező mintázatban. Sok beszélgetés, sok kérdés, sok válasz.

Régóta figyelem az archetípusok megnyilvánulásait arcon, testalkaton, viselkedésben, hogy ki mit vált ki belőlem, próbálom beazonosítani őket a saját reakcióm alapján.


Olyan algoritmust lehetetlen írni, ami képes asszociálni, egyben értelmezni a teljes képet és az összefüggések sorozatát, ezért csak emberek tudnak horoszkópot elemezni.

Ha képes vagy önállóan kutakodni, sokáig el lehet jutni, de egy tanfolyam évekkel gyorsíthatja meg a haladást.

2023. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bálvány ***** válasza:

#2 tetszett, mert igaz. Mindenki ezt az utat járja be.


Az AI és a közösségi hálózatok, szerintem forradalmasitjak, ezt a területet 5-10 éven belül.

2023. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bálvány ***** válasza:

Első Szaturnusz visszatérésed volt bő 1 hónapja. ilyenkor az ember alaposan kiértékeli eddigi életét és átgondolja jövőjét. Gondolom azért most ez a nagy érdeklődés. Képletedben 5. bolygó esik a Bakba és az 10. házba. Tehát a karrier, az életcél megvalósítása kiemelten fontos a Te életedben. Szinte mindent ennek rendelsz alá.

Ha így összetorlódnak bolygók a radix egy területén, azt jelzi a tranzitok, direkciók gyorsan egymás utáni érik el az égitesteket. Sok jó eseményt gyorsan(?) sok rossz követ és vica versa.

Nálad leginkább a karrier területén.


A tranzit Plútó ott áll most a Vízöntő elején és átalakulásokat, végleteket hoz a karrierbe, (a következő sok évben főleg) függetlenséggel, szabadelvűséggel, újításokkal.


Ápril 11-én Jupiter-Nap együttállva támadják az MC-s karrier-jelölődet.

(Ez kedvezőtlen eseményt is hozhat jogilag-erkölcsileg!)

Innen aztán kezdődik a fent említett pech sorozat.

A Nap kvadrát tudatosságában kedvezőtlennek tűnnek a karrierben összeálló bolygók egyenként (Mars, Neptun).

(Egy hét múlva jön a születési Nap és Vénusz).

A Jupiter a Napot lassabban követi és erkölcsi, jogi aggályokat támaszt karriered elemeivel külön-külön.

Május 9-én éri Majd el a Vénuszt, Napot. (Szerelmet, pénzügyeket támadja?)

Később a Merkúron (gondolkodás, kommunikáció) is átgyalogolnak.


A Napnál aztán kb. Május 12-én indul a jó sorozat.

Akkor kedvező fényszöget ad az MC-dre, Neptun, Marsra aztán később

jön a Nap-Vénusz.

Lassan a Jupiter is jön és sorozata bearanyozza vágyaidat.


(De Május kb. 5-től a tranzit Mars is szembenállással ostromot indít a fenti bolygókkal szemben, külön-külön. )


A május végi (19?) tranzit Plutó-Jupi-Mars háború téged is megérinthet (eseménnyel), de nem annyira erősen.

Mert akkor a Mars és Jupiter ostroma összeér és együtt gyilkolják a szül Vénuszodat, amely nagyon közel van ahhoz a ponthoz, ahol a (napokban emlegetett) fórumos kollégádé van .

2023. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszomom szepen.

Tul sok jo hir nincs az elkovetkezo idoszakra :D

2023. ápr. 9. 15:34
 6/7 A kérdező kommentje:
jelentem a jogi-erkolcsi kedvezotlen esemeny megerkezett :D
2023. ápr. 19. 22:00
 7/7 Bálvány ***** válasza:
Ugye-ugye.
2023. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!